Yaş 18...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah uzun ömür versin....kısa bir süre sonra bir bakacaksın amca dediğin kişilerin yaşına gelmişsin ve sana amca diyorlar....acı ama gerçek:rakir:

Amin Murat abi sağolasın..aynen öyle zaman cabuk geciyor :)

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş doğumgünün kutlu olsun. bende 18 ime girdiğim gün okuldan çıkıp sürücü kursuna gitmiştim :D gerçi emniyetin kestiği haracı ödeyemediğim için uzun bi süre alamamıştım ehliyeti :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş doğumgünün kutlu olsun. bende 18 ime girdiğim gün okuldan çıkıp sürücü kursuna gitmiştim :D gerçi emniyetin kestiği haracı ödeyemediğim için uzun bi süre alamamıştım ehliyeti :D
Teşekkür ederim sağolasın aynen iyi para tutuyor şaka maka :)

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun şimdiden.. Tüm branşlardan 100 alırsın heralde.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyuyamadım,çok heyecanlıydım deyince ben de baska bir yere gittin sandım :D doğum günün kutlu olsun ...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyuyamadım,çok heyecanlıydım deyince ben de baska bir yere gittin sandım :D doğum günün kutlu olsun ...

:rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir:

cengiz abi onun için artık 18 beklenmiyo abiiiiiiiiiiii o eskiden diiiiiiiiiii abiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir::rakir:

cengiz abi onun için artık 18 beklenmiyo abiiiiiiiiiiii o eskiden diiiiiiiiiii abiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D
valla mı :D yahu kalbin ne fesatmış kardeşim ben kıraathane ve ya bilardo salonu kastetmiştim :D

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani 18 altınamı düşürdüler yaşı.. ne bahtsız nesilmişiz. bu arada bende kıraathane demiştim:D