Yarin muayene... YARDIM!!!

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar abilerim kardeşlerim,

Yarin saat 3 e randevu almak üzereyim.Saat 12 gibi sanayiye gidip benim bildiğim muayenede hiç sansi olmayan parçalari söktüreceğim.
Aracimda ;

xenon sisler(Sökülecek)
cam filmleri(bildiğim kadariyla hafif kusur)
vanali + geniş agiz son susturucu(2 side sökülecek orjinaller takilacak)
Spoiler(Hiç bir bilgim yok...)
Mühürsüz küçük puntolu app plaka(Forumlardan okuduğum kadari ile orjinaller arabada olunca muayenede sikinti cikmiyormus.)

bu bölümde sizin bana tavsiye edebileceğiniz bir sey var mi?
Spoilerdan çok korkuyorum... :(

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksoz ve plaka haricinde birseye dokunmana gerek yok bildiğim kadarıyla... sislerdeki xenona birşey söylediklerini duymadım hiç.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm.Saniyorum yârin çekeceğim çile ,mauyene istasyonundaki arkadaslarin eline kalmis.Peki Amerikan park uygulamasi?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm.Saniyorum yârin çekeceğim çile ,mauyene istasyonundaki arkadaslarin eline kalmis.Peki Amerikan park uygulamasi?

ondanda birşey çıkmaz gibi. ben direk girdim vanalı son susturucuyla ve geçtim geçemeseydim söktürüp girecektim.iyikide söktürmeye uğraşmamışım ;)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ondanda birşey çıkmaz gibi. ben direk girdim vanalı son susturucuyla ve geçtim geçemeseydim söktürüp girecektim.iyikide söktürmeye uğraşmamışım ;)

Vallahi final sinavlarima bu kadar stresli girmiyorum :) vanalidan korkuyorum.Onu riske atmiycam.Bide simdi sizdirmazlik raporu çikti basima.Erkenden gidip onu da almam lazim galiba.Ama 2012 de yaptirdigim raporda "GAZ SIZDIRMAZLIK RAPORU YOK - HAFIF HASAR" yazıyor.pek anlamadım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:16 ----------

benimde ön plaka app..yani bu şekilde geçemiyormuyuz?

Can forumlarda arastirdigim kadari ile asil (mühürlü) olan plaka yaninda olur ise problem olmuyormuş...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sızdırmazlığıda tüv veriyor. sen vanayı kapat eksozun gir. geçirmesse bir hakkın daha var yaptırıp girersin.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam filmi, app plaka, far ayarsızlığı vs.. hafif kusur ve geçer, spoylere, sis farlarına bakmazlar bence. Fakat merceksiz xenon kesin geçmez ve eksozda şansa kalmış. Siz sadece xenon' u söktürüp eksoz vanasını kapatıp gidin.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi final sinavlarima bu kadar stresli girmiyorum :) vanalidan korkuyorum.Onu riske atmiycam.Bide simdi sizdirmazlik raporu çikti basima.Erkenden gidip onu da almam lazim galiba.Ama 2012 de yaptirdigim raporda "GAZ SIZDIRMAZLIK RAPORU YOK - HAFIF HASAR" yazıyor.pek anlamadım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:16 ----------

Can forumlarda arastirdigim kadari ile asil (mühürlü) olan plaka yaninda olur ise problem olmuyormuş...
sonuç nedir merak ettim :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoiler ve amerikan parka hiç bir şey yazmadilar.cam filmine ve normal led parklara hafif kusur.filmlere hafif kusur. Patpatlari xenon sisleri iptal ettirdim.

HTC Sensation XE with Beats Audio cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi