yardımmm CDX 2.5

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 18 diyen eleman 17 ya bırakır diye düşünüyorum..zaten jant ve irmscher donanımları 2 kaat eder aynı fiyata gelir gibi..direksiyon kaplaması önemsiz benim 60000 de bmw var onunda direksiyonu aşınmış durumda şuan yeniden kaplatacam..
anlamadığım konyadaki araç conta falan yakmış diye anladım ben sanırım yanlış anladım..

ayrıca 18 lik olan 260 a köklemiş..motoru daha iş görür onun..

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 18 diyen eleman 17 ya bırakır diye düşünüyorum..zaten jant ve irmscher donanımları 2 kaat eder aynı fiyata gelir gibi..direksiyon kaplaması önemsiz benim 60000 de bmw var onunda direksiyonu aşınmış durumda şuan yeniden kaplatacam..
anlamadığım konyadaki araç conta falan yakmış diye anladım ben sanırım yanlış anladım..

ayrıca 18 lik olan 260 a köklemiş..motoru daha iş görür onun..
yok abi konyada ki değişensiz garajda yatmış araç cuma günü inş kontrole gidecem beğenirsem almayı düşünüyorum sağ ön çamurluk boyalı sadece lpg li yeni takılmış

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracın 97 model lacivert,değişeni ve kazası olmayan, sadece 4 parça lokal boyalı,çıtırdan yapılı(o aracın kaputunu başka vectrada görmedim) halini 14.500 e verdim..Araç 140bin kmlerde ve tamamen orijinaldi..Ne vites arızası ne bişey ?? Bu adam ne satıyor ? Yazılmış bu fiyat.. Geçenlerde yeni araç aldım,servis sahibinin diğer arabası vectra cdx 2.5 idi,oda 6 ileri getrag şanzıman takmış araca..Ciddi bir iş yapmış ama araç 170binde orijinal falan diyor fiyat 20 bin :S Çıtırdan modifiyeli,irmscher tampon vs yinede içinde ve dışında yorgunluklar mevcut.
O parayı edermi bir daha düşünün ???
Alırken iki kez düşünün,sonra durup bir daha düşünün,ikna oluyorsanız şayet,bir kafeye gidip çay için bir daha düşünün :D
Motor 130 hp diyorsunuz,ayrıca ömrünün büyük kısmını doldurmuş motorun %50 yi siz %30 diye baz alın..Satarken daha idare eder bu motor derler,ama merak etmeyin etmeyecektir..
Hem o motoru kucaklayacak usta sayısıda çok azdır..Ben sadece subap kapak contasını değiştirttim,içim acıdı arabaya,sökülmedik yeri kalmamıştı,çokta para alırlar,bilgine..
İlk sahibinden temiz,kazasız bulursanız gözü gibi bakmış adam alın binin kafayı takdıysanız. Ben 1.5 sene bindim çok temizdi, çokta zevkliydi,egr kronik sorunu idi söküp arıza lambasıyla geziyordum kafam rahat araca yük olsun diye takmışlardı sanki :D
Neyse,sizde temizini buldunuz ve aldınız diyelim,baştan riski göze alın,hayalet arızalarla uğraşmayı bileceksiniz..
Şayet bulamıyorsanız,size benden ciddi bir tavsiye vazgeçin bu işten!

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay kardeşim ben senin yerinde olsam bulaşmazdım...arızalı araç alma kardeşim...başın agrır arabadan sogursun sonra...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladığım kadarı ile ilk mesajı yanlış anlamış bazı arkadaşlar.
Oktay ilk mesajında 2.5 CDX 140 000 km de alacaktım bu sorunlar cıkınca vazgeçtim demek istiyor ama linkteki Konyada kini almayı planlıyorum demek istiyor...
Ben öyle anlatmak istediğini anladım :)
Ama birlikte yazdığı için linkteki araç ekspertiz raporundaki araç mış gibi olmuş...
:)

Oktay almadan önce buradan bize de bilgi verirsen iyi olur

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortada yanlış anlama var :) benim düşüncemi serhat abi anlamış :)
konyadaki araçda sağ ön camurluk boyalı oldugunu dediler ben plakadan sorgulamda hasar kaydı çıkmadı ayrıca sigortacı tanıdıgımada araştırdım araç 2009 dan beri aynı kişide araç sahibi de aynısını demişti sıkıntı olmadıgını dedi.

beyaz olan modelden vazgeçtim çünkü arızası 1 milyarı geçiyor rengi beyaz diyede almak saçmalık olur inş konyadaki temiz sorunsuz olurda alırım
arkdaşlar abiler limitim 15 bin tl eğer bildiğiniz cd beyaz gri sunroflu manuel vites varsa bana yönlenderebilirsiniz

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 2.0 dti var tamircim de.... renk beyaz... 16 inc vectra c jantı var...
Motor bitikti, tamir için getirmişlerdi (yolda kalmış)masrafı fazla olunca uygun fiyata kendisi binmek için aldı ve komple yaptı... pistonlar subablar hepsi yeni, sadece krank değişmedi taşlama ile kurtardı... Köyde ev yaptırıyor bu yüzden satılığa çıkarmış.. istediği fiyat 15.500.... düşünürsen satmadıysa bir konuşayım. 2000 de olabilir tam bilmiyorum ama makyajlı kasa... ama sunroof yok :(