Yardımlarınız Bekliyorum Corsa 2001 1.2 Comfort

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JungHoMin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
İlk arabamı almak istiyorum fakat bilgilerinize ihtiyacım var
Corsa 2001 1.2 Otomatik / Benzinli

Arabayı görünüşte beğendim fakat arac hakkında hıc bılgım yok yakıt tuketımı olsun performans olsun nasıl bır arabadır araç 90 bin km de 20.000 tl isteniliyor mantıklımıdır tesekkurler

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2'ler için 1.4 ile aynı yakıyor diyor genelde kullanıcılar. Genel manada 1.4 daha çok tercih ediliyor. Güç olarak tatmin etmeyebilir ama yinede kullanıp karar vermekte yarar var. 1.2'ler tam otomatik olmalı.

JungHoMin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2'ler için 1.4 ile aynı yakıyor diyor genelde kullanıcılar. Genel manada 1.4 daha çok tercih ediliyor. Güç olarak tatmin etmeyebilir ama yinede kullanıp karar vermekte yarar var. 1.2'ler tam otomatik olmalı.

dedıgım gıbı aractan cok anlamıyorum ama bence tam otamatık degıl :D benım merak ettıgım konu bu araca tup taktırmak mantıklı mı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
dedıgım gıbı aractan cok anlamıyorum ama bence tam otamatık degıl :D benım merak ettıgım konu bu araca tup taktırmak mantıklı mı

Senelik yapacağınız km ye bağlı.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence pahali fiyati 2001 corsa hemde 1.2 olani 20000 bin tl corsaya verene kadar astra g al hem bagaj var hemde araba yani az km yapiyosan tupe gerek yok ama iyice arastir acele etme bence baska opel modellere bak derim

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O fiyatlara dizel alırsın kardeşim 20-24 arası Corsa c fiyatları.o araca o para çok.millet az km diye övünüyor,km orijinal olsa bile kötü .araba mal gibi yatmış demek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten motor küçük birde işin içine LPG girecek durduk yere iş içinde iş çıkacak. Ben olsam 1.2 eski tip eski sistem bir araç almam alacaksam da silindir hacmi büyük araç alırım. Her zaman şehir içinde kullanılacak diye bir şey yok zaten arada uzun yol yapınca bu motor bu teknoloji yolda insanı canından bezdirir. Hele de yokuş tırmanışlarında. Atalarımız boşuna dememiş ÖKÜZÜN BÜYÜK OLSUN ÇEKMEZSE ÇEKMESİN diye. ;)

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten motor küçük birde işin içine LPG girecek durduk yere iş içinde iş çıkacak. Ben olsam 1.2 eski tip eski sistem bir araç almam alacaksam da silindir hacmi büyük araç alırım. Her zaman şehir içinde kullanılacak diye bir şey yok zaten arada uzun yol yapınca bu motor bu teknoloji yolda insanı canından bezdirir. Hele de yokuş tırmanışlarında. Atalarımız boşuna dememiş ÖKÜZÜN BÜYÜK OLSUN ÇEKMEZSE ÇEKMESİN diye. ;)

Çok doğru. Bence illa alacaksanız 1.4 leri tercih edin birde fiyat olarak pahalı geldi bana. Üst segment arabalara ve Citroen c3 lere de bakmanızı öneririm, 22-23 civarına 2003 model üstü otomatik, far ve yağmur sensörü olan bir araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...