Yardim.. Vectra c2 comf - civic elegance

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Benim aracım vectra comfort c 1 oluyor galiba, ama benim araçta olupta c 2 de olmayan özellikler var mesela yağmur sensörü (orj),lbs,8 hava yastığı,hız sabitleyici. bazı arkadaşlar buna inanmıyor ama bu eski opelciler bilir opelin her zaman yaptığı numara, önce aracı yüklü çıkarıyor sonra tek tek bazı özellikleri kısıyor.

Bizim aracımızda C-2 ama bu söylediklerinizin hepsi var bizimde comfort modeli ve artısıda var

Far sensörü
CD30Mp3
otomatik iklim kontrollü klima
Arka sıra koltuk aydınlatma
Otomatik kilitleme
Esp
Krom yan çıtalar
Görüntü aynı gibi dursada tamamen farklı ön konsol
Elektrikli yan aynalar
Ayrıca en önemlisi motor farkı sizin 105 bizim ise 115 bg araçlarımız
Bunların çoğu c-1 lerde yok

Son düzenleme:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşo sıfır düşünüyorsun herhalde?
Nerede, ne kadar kullanacaksın ?

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşo sıfır düşünüyorsun herhalde?
Nerede, ne kadar kullanacaksın ?

Sıfır alacağız inşallah hemşerim ya.. Valla atamanın nereye yapılacağı şimdilik belli değil ama büyük ihtmial güney ege civarı olur. Aldıktan sonra bi beş yıl rahat bineriz. Bu arada sen naptın arabayı. Sende Vectra vardı galiba demi??

-*-*-

Özgür (MAX) honda civicde yağmur ve far sensörüde mi yok? Benim en çok kafayı taktığım "karartmalı dikiz aynası"da yok..
Şeytan diyo "git baz versiyonda olsa bi passat al dön" ..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat konusuna katılıyorum:)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgür (MAX) honda civicde yağmur ve far sensörüde mi yok? Benim en çok kafayı taktığım "karartmalı dikiz aynası"da yok..
Şeytan diyo "git baz versiyonda olsa bi passat al dön" ..

civic te yağmur ve far sensörü yok. Çok gerek duyuyorsanız 100 tl ye takılabilecek şeyler. Passat'a da bakmıştım. Passatın iç mekan genişliği ve kalitesi daha iyi fakat yakıtı fazlaydı. fiyatı da 45.5 milyar civarıydı. rakam olarak daha çıkmayı düşünüyorsanız C5 e bir bakın derim. civic hakkında başka bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazmayı unuttum. Passat ya da C5 gerçekten iyi bir tercih olur. Sınıfının en iyileri bana göre

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır alacağız inşallah hemşerim ya.. Valla atamanın nereye yapılacağı şimdilik belli değil ama büyük ihtmial güney ege civarı olur. Aldıktan sonra bi beş yıl rahat bineriz. Bu arada sen naptın arabayı. Sende Vectra vardı galiba demi??

2004 vectra elegance vardı evet. Ben yazın verdim arabayı bir arkadaşıma, şimdilik tabana kuvvet idare ediyoruz :)

Yeni yerine gidip düzeni oturtmadan bu kadar pahalı araba düşünme bence, zaten yazın 2010'lar çıkarken 2009'larda indirim olur yine.
Tüm seçenekleri gözden geçirip bu ikisinemi indirdin bilmiyorum ama dediğin bütçelere yada yakınlarına çok fazla model alabilirsin. 2. eli çok kaybetmeyen otomatik bi seçenek al bence :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Abicim bana kalırsa şu zamanda 0 almak en yapılmayacak iş 40-45 milyara 2006-2007-yada 2008 model ne arabalar var adamlar satamıyor ellerinde hele acil olanları onun yerine 2008 yada 2007 model güzel donanımlı bir passatta olur illaki 0 diye şartlamayın kendiniz. Bende aslında hep 0 dan yanayım ama sahibinden.comdaki ilanları gördükçe keşke 0 almasaydım dedim şuan aldığım araba için bin pişmanım ama yapacak bişey yok ne alırsan al hayırlısı olsun umarım en iyisini bulursun ;)

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yerinde olsam vectra c2 yi asla düşünmezdim. Mesajlar arasında çok güzel öneriler var. Örneğin C5'e bin aşık olursun keşke şu özellikte olsaydı diyeceğin hiç bişey yok. Yeni Lagunada oldukça güzel ama C5'i tek geçerim