yardım(stoplara film çekme)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buyrun 3m tam 2 senedir dışardan yapıştımalı duruyor hiç bir sıkıntım olmadı hatta ben sökmeye çalıştım çok zor sökülmüyorda...

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendim yaptım hemde 2ytl ye bi reklamcıya gitim kırmızı renk film istedim 10 cm genişlikte ve yapıştırdım bence güzel oldu sizce eğer yapabilirsen bu şekilde oluo umarım yardımcı olabilmişimdir

emeğine sağlık, çok güzel:alkis: en kısa zamanda bende halledicem bu işi...

TOKATLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendim yaptım hemde 2ytl ye bi reklamcıya gitim kırmızı renk film istedim 10 cm genişlikte ve yapıştırdım bence güzel oldu sizce eğer yapabilirsen bu şekilde oluo umarım yardımcı olabilmişimdir
grnt067ro8.jpg
nasıl yapcaz peki anlatsana stoplar sökülermiki hiç denemedim içinemi dışınamı flim cektin

Hergele32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yapcaz peki anlatsana stoplar sökülermiki hiç denemedim içinemi dışınamı flim cektin

walla ben ankarada bi aksesuarcıya girdim adam dısardan kırmızı fılmı guzelce cektı ben öle beyaz yerı ayırt etmedım arka kıp kırmızı oldu bide krom mikelaj yapıstırdık goruntu olarak super oldu ve verdıgım para sadece 5 ytl

e-a-g-l-e-

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya stopları filan sökmion sadece ufak bi cetvel yardımı ile kac cm genişlinde oldunu ölç ona göre makasla filmi duzgunce kes duz olması için once kalenle çiz filmi sora kes uzunluk önemli deil uzun gelen yerlerini maket bıçağı yadımı ile kesersin hepsi bukadar:alkis:

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok hoş olmuş benim astra siyah bende enüstteki bölmeleri yani arka sisleri siyah yapmayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
<Ben'ce en iii ve kalıcı çözüm ; stop boyası ile boyamak hem orj. gibi duruyor. Hemde maliyeti çook ucuz 10-15 ytl maliyeti ama benim için para mühim değil diyorsanız işte size kalıcı 1 çözüm çok nadir bulunan ; hella marka 4'lü grup arka stoplar ... tek geçer bu

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem de ucuz 15 lira civarında 1şey hem de kalıcı film gibi değil . ..