Yardım sevgili kardeslerim :)

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filitresi zaten 1 hp anca katar chipde standart beygirine ilave olarak %8 veya %9 belki katar

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 nasıl çıkıo yaw senin beygirler zamanla çogaltı heralde :)

valla ölçümden cıktıktan sonra bızde öle dedık,hala arkadaslarla espırı konumuz:kop: :pon: 10-15 beygır alabılırsem masraf edelım,ama 5-6 beygır ıcınde masrafa gırmek arabayla oynamak pek mantıklı degıl dıye dusunuyorum...

caxu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın Z motorsa chip yada programlama uygulaması Türkiye'de yok malesef
hava filtresindende pek bi şey bekleme
sıcak havayı motora çekmesiyle alakalı olarak konumlandırılması çok önemli aksi taktirde bi şey kazanamassın yada hepten hantallaşır aracın
dolayısıyla atmosferik olarak 10-15 hp almak ciddi bi emek ciddi bi maddi külfet demek o kadar kolay değil yani
ben 1400 cc bi araç için böle bi masrafa girme derim
sen bilirsin tabi keyif senin

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın Z motorsa chip yada programlama uygulaması Türkiye'de yok malesef
hava filtresindende pek bi şey bekleme
sıcak havayı motora çekmesiyle alakalı olarak konumlandırılması çok önemli aksi taktirde bi şey kazanamassın yada hepten hantallaşır aracın
dolayısıyla atmosferik olarak 10-15 hp almak ciddi bi emek ciddi bi maddi külfet demek o kadar kolay değil yani
ben 1400 cc bi araç için böle bi masrafa girme derim
sen bilirsin tabi keyif senin

bilen arkadaslarlada konustum,onlarda pek bısey kazanamıcagımı söledıler...vazgectım dıyebılırım size...saolun yorumlarınız ıcın arkadaslar....kazasız belasız sürüsler herkeze...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat - performans karşılaştır değerse uygula ...

düşünmüyorum vazgectım arkadasım,ya satarım buyuk motorlu arac alırım,yada dokunmam,1.4 arabaya pek bısey yapılamayacagını anladım...saolun yorumlarınız ıcın arkadaslar..Kazasız belasız surusler...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bem demiştim 10 bg alırsan öp basına koy die ama o bile çıkmıyor işte..

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünmüyorum vazgectım arkadasım,ya satarım buyuk motorlu arac alırım,yada dokunmam,1.4 arabaya pek bısey yapılamayacagını anladım...saolun yorumlarınız ıcın arkadaslar..Kazasız belasız surusler...

Bencede vazgec abi 1.4 corsa n war pasalar gibi napcan chip falan hiz istiyosan alcan bi Fsi onla istedigin gibi oyna ama 1.4 corsa na bisey yapma temiz temiz sehir ici dolas cicek gibi araba Nazar degmesin :D

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede vazgec abi 1.4 corsa n war pasalar gibi napcan chip falan hiz istiyosan alcan bi Fsi onla istedigin gibi oyna ama 1.4 corsa na bisey yapma temiz temiz sehir ici dolas cicek gibi araba Nazar degmesin :D

eyvallah kardes saol...yıllık bakım zamanı yavas yavas gelıyo,ben en ıyısı sadece yıllık bakımın yaptırıyım..oynamıyım arabayla:D bu arada bu astra bertoneler cok hosuma gıdıyo..nasıl araba onlar?var mı kronık sorunu fılan?var mı bılen?

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah kardes saol...yıllık bakım zamanı yavas yavas gelıyo,ben en ıyısı sadece yıllık bakımın yaptırıyım..oynamıyım arabayla:D bu arada bu astra bertoneler cok hosuma gıdıyo..nasıl araba onlar?var mı kronık sorunu fılan?var mı bılen?
bertoneler i bilmem ama GSİ larda oksijen sensoru ve 60bin de bir de krank mili sensoru yiyor :)