Yardim lütfen car2004'e aux projesi var mi?

O_N_U_R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Philips CAR2004 teybime en basit şekliyle,ses kalitesini bozmadan aux girişi yaptırmak istiyorum.CAR2004 için elinde hangi kabloyu nereye nasıl bağlayacağımızı gösteren resim yada çizimi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirmi?Ankarada birkaç elektronikçi gezdim car300-400ün projelerini götürdüm olmadı.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda konuları aramanı öneririm epey bir konu açılmıştı bununla ilgili

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cengiz başkan yapmıştı hatta fotoğraflı anlatımı da var .

O_N_U_R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim ancak bahsettiğiniz konular forumda aylardır var ve bu konuyu açana kadar tek tek takip etmiştim ztn.Forumdaki resimli anlatımlar car400-car300 v.s için car2004 e ait aux yapımını anlatan bir konu yok.Car400 ün projesiyle de elektronikçiler yapamadı.Mp3 çaları teybin içine monte etmeyi falan da düşünmüyorum yalnızca en basit haliyle zırt bırt bozulan kaset adoptöründen kurtulup aüx girişi yaptırmak.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın bir ay ankaradayım kısmetse görüşürüz hallederiz...

içinde tea 0675 entegresi var oaradan cengizin car 400 aux yapımında anlattığı şekilde o uçlara left ve right uçlarını bağlıyorsun sonra ortak ucuda şaseden (teybin metal kısmından) alıyorsun aux girişi oluyor...

Gonzalo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar 2004 için aux girişi hakkında bilgi edinebilceğimiz bi yer var mı?