yardım (kilit açma)

bayazitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model vectra elegance aracımın kilit açma düğmesine bir defa basınca şoför kapısını, iki defa basınca dört kapıyı açıyor. bu sistemi tek tuşla dört kapıyı açma sistemine çevirmek için özel serviste tech2 cihazına bağlattım. fakat bu araçta olmuyor dediler. bazılarında oluyor bazılarında olmuyormuş. bunun başka çözümü varmıdır arkadaşlar

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ark.lar bnm araç ta da tek seferde hepsi açılıp kapanıor orjinal haline çevirme şansım yokmuuu :)

2004 vectra c elegance...

daddy01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendin deneyebilirsin. O özellik varsa çalışır. Kumanda üzerindeki kapı açma düğmesi ile Kapıdaki kilitleme düğmesine Yaklaşık 10-20 saniye birlikte bas. Tek bip sesi gelince bırak. Sonra arabayı kilitle. bir kere basınca sürücü kapısı iki kere basınca tüm kilitler açılacak. Birincide tüm kilitlerin açılmasını istiyorsan aynı işlemi tekrar yap. İki kere bip sesi gelince bırak. O özellik varsa çalışacaktır.

Son düzenleme:

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedigini yapınca sol öncam tamamen inio hiç bi hareket yok .s .s .s
işin garip tarafı eski comfort da bu özellik vardı bu aldıgım aynı model elegnce bunda böle bişin olmaması...

osmanli18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendin deneyebilirsin. O özellik varsa çalışır. Kumanda üzerindeki kapı açma düğmesi ile Kapıdaki kilitleme düğmesine Yaklaşık 10-20 saniye birlikte bas. Tek bip sesi gelince bırak. Sonra arabayı kilitle. bir kere basınca sürücü kapısı iki kere basınca tüm kilitler açılacak. Birincide tüm kilitlerin açılmasını istiyorsan aynı işlemi tekrar yap. İki kere bip sesi gelince bırak. O özellik varsa çalışacaktır.

merhabalr foruma yeni üye oldum ama bu mesaj içim özellikle teşekkür ederim. 2004 comfort aracımda denedim sonuç mükemmel. tek basışta tüm kapılarım kapanıp açılıyor artık. :tesk: