Yardım...Cyclone' da anlıyamadığım bir sorun.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce aracıma cyclone navi taktırdım Ankara Ergazi'de. Üründen memnunum fakat değişik bir sorun var. Karabük'te oturduğumdan Ergazi' ye gidemiyorum. Sorun şu ki cihazı her açtığımda (kontağı açtığımda) eğer farlar kapalı ise ekran ışığı en kısıkta açılıyor, farı açınca far açıkken ayarladığım parlaklığa geliyor (18), farı geri kapattığımda da far kapalı konumda iken ayarladığım parlaklığa geliyor(20). Daha sonra kontağı kapatmadığım sürece normal olarak çalışıyor yani farı açtığımda ekran ışığı biraz kısılıyor,kapattığımda yeniden parlak konuma geliyor. Ama eğer kontağı kapatıp açarsam yine ekran ışığı en kısıkta açılıyor. Yani kontağı her açtığımda bir kere farı açıp kapamam gerekiyor(eğer farlar kapalı ise). Böyle bir şey başına gelen oldumu, sizce neden olabilir? Far açıkken ve kapalı iken DVD menüsünden backlight ayarı yaptım ancak ilk açılırken hala en kısıkta açılıyor. Bu arada araç edition, far sensörü yok. Şimdiden teşekkürler.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yardım...Cyclone' da anlıyamadığım bir sorun.

huseyin0667 link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce aracıma cyclone navi taktırdım Ankara Ergazi'de. ֜ründen memnunum fakat değişik bir sorun var. Karabük'te oturduğumdan Ergazi' ye gidemiyorum. Sorun şu ki cihazı her açtığımda (kontağı açtığımda) eğer farlar kapalı ise ekran ışığı en kısıkta açılıyor, farı açınca far açıkken ayarladığım parlaklığa geliyor (18), farı geri kapattığımda da far kapalı konumda iken ayarladığım parlaklığa geliyor(20). Daha sonra kontağı kapatmadığım sürece normal olarak çalışıyor yani farı açtığımda ekran ışığı biraz kısılıyor,kapattığımda yeniden parlak konuma geliyor. Ama eğer kontağı kapatıp açarsam yine ekran ışığı en kısıkta açılıyor. Yani kontağı her açtığımda bir kere farı açıp kapamam gerekiyor(eğer farlar kapalı ise). Böyle bir şey başına gelen oldumu, sizce neden olabilir? Far açıkken ve kapalı iken DVD menüsünden backlight ayarı yaptım ancak ilk açılırken hala en kısıkta açılıyor. Bu arada araç edition, far sensörü yok. şimdiden teşekkürler.

bende de cyclone var ama karşılaşmadım şöyle bir video çekmiştim far uyumu hakkında ve ilginç olan bu ayarı bilmiyordum ben hiç ilk defa duydum belki de takılırken bu ayar yapıldı bilemiyorum

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10440.0

videomu izlerken aklıma geldi  005hihih gece gündüz modunu aktif ederek deneyin isterseniz birde belki sorun çözülür

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yardım...Cyclone' da anlıyamadığım bir sorun.

1500 tl ye taktırdım hocam