Yardım >> Corsa-C 1.7 DTİ (Teknik Donanım)......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SecretStyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hususi 1.7 Dti alıcam...Yardımınıza ihtiyacım var...Bu araçların teknik donanımı hakkında çift airbag olanları varmı ? EPS (Elektro Takviyeli Direksiyon) hepsinde varmı ve ABS hepsinde varmı... yada bşka özellikleri varmıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim...Sonuçta bir kere alıcaz dolusunu alalım diyorum...Herkese iyi forumlar...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

tek airbag ve eps standart.

Ama abs ve opsiyonlu. Alırken abs li ve klimalı almak en iyisidir.

SecretStyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

tek airbag ve eps standart.

Ama abs ve opsiyonlu. Alırken abs li ve klimalı almak en iyisidir.
Mesajınız için tşekkürler...Eps önemli bir özellik güvenlik ve kullanım rahatlığı açısından....Yazınızdan anladığım kadarı ile çift airbagli yok değilmi ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesajınız için tşekkürler...Eps önemli bir özellik güvenlik ve kullanım rahatlığı açısından....Yazınızdan anladığım kadarı ile çift airbagli yok değilmi ?
zannedersem esp ile eps yi karıştırdınız,esp otomatik stabilize eder arabayı kayma durumunda eps electronic power steering,yani elektrikli direksyon,hidrolik değil...

corsada esp yok...bende 1.7 kullanıyorum,abs yok ama yokluğunu çekmedim ona göre kullanıyorum,olsada bir şey değişmeyecek arabanın yapısında frenaj zaten zayıf...
çoğunda klima vardır,kroniği boldur alırken dikkatli olun,dış temizliğine aldanmayın...hele ucuz fiyata...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zannedersem esp ile eps yi karıştırdınız,esp otomatik stabilize eder arabayı kayma durumunda eps electronic power steering,yani elektrikli direksyon,hidrolik değil...

corsada esp yok...bende 1.7 kullanıyorum,abs yok ama yokluğunu çekmedim ona göre kullanıyorum,olsada bir şey değişmeyecek arabanın yapısında frenaj zaten zayıf...
çoğunda klima vardır,kroniği boldur alırken dikkatli olun,dış temizliğine aldanmayın...hele ucuz fiyata...

Şimdiye kadar 3 tane 1.7 im oldu..piyasayı da takip ederim halen..temiz ve düzgün bir 1.7 yi artık 15-16 lardan aşağıya alamıyorsunuz şu anda.

O kadar para verdikten sonra da üzerine biraz daha koyup, 2004-05 1.3 cdti almanızı tavsiye ederim. Hem donanımınız olur hem de 4 kapılı bir aracınız.

SecretStyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütn mesajlar için tşekkür ederim...Almayı düşündüğümüz 1.7 DTI (Kırmızı) 78 AN 894 Plakalı Araç Kazasız orijinal denildiği halde araç arkadan,önden ve sağ kapıdan ve sağ çamurluktan kazalı çıktı sadece sağ çamurlukta boya var denildi bagaj kapağı, ön kaput, sağ çamurluk, sağ kapı boyalı çıktı ve en önemli kısmıda araç temiz sıkıntısız denildi ve güvendiğimiz için Antalya'dan Karabük'e gittik yaklaşık 12 saat yol gittikten sonra hüsran ile karşılaştık bu şekil insanları aramızda barındırmamamız ve başkasının böyle bir durum ile karşılaşmaması açısından en kısa sürede aracı burada paylaşmayı düşünüyorum...
Araçta sağ far, ön cam, arka sol sis farı vs...değişik bilginize...Ön ve arka tamponlar boyalı ve yerlerine dahi oturtulmamış durumda kenarları vs bile çıkmış vaziyette...Aracın sağ ön çamurluk ve kaput arasında 1 parmak kadar boşluk var...

EDİT: ARACIN FOTOLAR İLE İLGİSİ, ALAKASI YOK ARKADAŞLAR BİLGİNİZE....
ARACI SAHİBİNDEN.COM'DAN KALDIRDILAR YİNEDE TEKRAR KOYULUR DİYE İLAN NUMARASINIDA EKLİYORUM...
İlan NO:160979488
Plaka:78 AN 894

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...