Yandım :(

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yandım :(

Her markada sorun cikabiliyor bunlara premium diye tabir edilen markalarda dahil burda onemli olan servislerin yasanan sikintilara yaklasimi..

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Geçmiş olsun, canınızı hiç sıkmayın. Asıl canınızın sıkmasına neden olan bence servis.
İlgili alakalı bir servis olsa, 1-2 günde bu problemi çözüp sıfır gibi aracı teslim eder
ama Diyarbakır Canlar servisini aracımı ilk aldığımda kullanmıştım bir problemden dolayı
araç 1 gün hiçbir şey yapılmadan asansör ile en üst kata çatıya çıkartılmış ve 1 gün orada hiçbir
işlem yapılmadan bekletilmişti. İşte işin can sıkan kısmı servis kısmı
Yoksa samimiyetle söylüyorum Odak gibi Gerçek gibi servislere aracımı bıraktım birçok problemi
aynı gün içerisinde müthiş ilgi ve alaka ile aracımı teslim ettiler
Sizdeki problem çok sıkıntılı bir problem değil ki doğru düzgün teşhis edilmeden aracın her yeri sökülmüş
Bu ve benzeri problemler birçok markada var maalesef size benzer aynı bir klima problemini
sıfır bir jetta almış bir arkadaşım yaşadı. Golf ile de kıyaslamaya katılmıyorum.Wv forumlarını mutlaka
okuyorsunuzdur sıfır araçlarda birçok problem çıkabiliyor maalesef.

Klima ile ilgili bir parça değişecek sanırım, eğer İzmir'de varsa ki vardır mutlaka 2-3 gün sürüyor gelmesi
Ki vardır mutlaka yoksa Almanya'dan geliyor o daha sıkıntılı bir durum
çok teşk.ediyorum ilginiz için bugun gittim van doğu ya yarın sbh bırakacagım aracı servise... bakalım umarım en kısa sürede sonçlanır...

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda daha  aylık fakat şimdiden anahtarı bozuldu turbo hortumu patladı fren diskleri değişti :((

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bizim arabalarda anladığım kadarıyla parça stokları sıkıntılı, inşallah bu duruma düşmem.

Tolga yeni amortisörleri sordum. Türkiyeye giriş için bekliyormuş. Teknik resimlerini ve örnekleri istemişler. Yani istesende eski amortisörü bile neredeyse bulamıyorsun şu an.

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkdaşlar aldım aracı servisten sadece kalorifer motorunda bi tıkanma olmş temizlemişler ve düzelmiş    14alkiss  dedim d.bakırda böle böle dediler onlar ugraşmak istememiştir dedi usta  032questn 032questn  nyse şükür sıkıntı büyük ddeğilmiş en azından... sağ arkadan gelen ses de kaliperdenmiş o ses de giderilmiş :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
arkdaşlar aldım aracı servisten sadece kalorifer motorunda bi tıkanma olmş temizlemişler ve düzelmiş    14alkiss  dedim d.bakırda böle böle dediler onlar ugraşmak istememiştir dedi usta  032questn 032questn  nyse şükür sıkıntı büyük ddeğilmiş en azından... sağ arkadan gelen ses de kaliperdenmiş o ses de giderilmiş :)

Geçmiş olsun, dediğim gibi sizinki tamamen servisten kaynaklı sıkıntı
daha önce yaşadığım için ben de biliyorum, neyseki herhangi ciddi bir sıkıntı yokmuş araçta
bundan sonra gideceğiniz servis belli o zaman :)