Yan Aynalar için krom çıta ?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar modifiye olayından pek anlamam, doğrusu pek ilgilenmiyorum, ama şu yan aynaların siyah plastik çerçeve yerine, krom kaplama yaptırma imkanımız varmı? Bütün aynayı demiyorum, sadece siyah çerçeveyi. O siyah plastik kısım aynayı da içine aldığı için çıkarıp, yerine krom takma şansı olurmu bilmiyorum? Eğer bu mümkün değilse, siyah kısmın üstüne ince bir krom kaplama fena olmaz. Böylece yan aynalar,cam kenarlarındaki krom çıtalarla bir bütünlük sağlar.Temin edebileceğimiz bir yer varmı, fiyat önemli değil. Önerilerinizi bekliyorum.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Aynalar için krom çıta ?

Allah allah hiç cevap yazan olmamış  general__p Arkadaşlar eğer böyle bir ürün yoksa boşuna tutmiyim, kapatalım bu konuyu. Birkaç siteye baktım, komple aynayı satıyolar krom. Ben sadece çerçeveyi değiştirmek istiyorum, modifiye ile uğraşan arkadaşlar en azından böyle bir ürün olup olmadığı hakkında bilgilendirrse sevinirm, gerçekten konu açmış olmak için açmadım bunu varsa yaptırmayı düşünüyorum. Bu mesajada yanıt gelmezse konuyu kapatıcam zaten :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. markopasa86
bahsettiğiniz şekilde sanırım sadece bu ürün mevcut
astra j paslanmaz krom ayna kapağı

5216111_b.jpg

http://www.omsaline.com/Tr/Page-c.asp?omsa=7&id=2992&ktid=7&mrid=22&mdlid=733
http://urun.gittigidiyor.com/OPEL-ASTRA-J-HB-Ayna-Kapagi-2010-sonrasi-2-Prc_W0QQidZZ39413680#aciklama

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun Hakan Bey,

Bu üründe gerçekten güzelmiş, beyaz renk araçta hiç fena durmuyor.Lakin benim istediğimin tam zıttı olmuş bu :), ben aynanın beyaz kısmı hariç kalan diğer siyah plastik kısımları krom kaplatmayı, yada krom çerçeve ile değiştirmeyi düşünüyordum. Sanırım böyle bir ürün yok, en azından bunu öğrenmiş oldum :) Tıpkı krom cam çıtaları aracı nasıl güzelleştiriyorsa, bence aynanında siyah kısımların krom olması bir o kadar yakışırdı arabaya.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet alt çerçevenin krom kaplaması mevcut değil maalesef :)