Yan Ayna Altı Led Uygulaması

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

asoner84 link' Alıntı:
arkadaslar herkese slm oncelikle..bikaç şey sorcam.. oncelikle bu işlemi ankarada yapan var mı?ve yapıllırken araçla çok oynanıyomu??mesela kapı dosemesi sokuluyomu yada göğüste sokme takma yapılıyomu??şimdiden tesekkurler..

Aracına ayna altı led taktırmış arkadaşlar size bilgi verecektir.  :)

Bizde bu arada sizi tanışma odasında tanıyabilir miyiz?

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

asoner84 link' Alıntı:
arkadaslar herkese slm oncelikle..bikaç şey sorcam.. oncelikle bu işlemi ankarada yapan var mı?ve yapıllırken araçla çok oynanıyomu??mesela kapı dosemesi sokuluyomu yada göğüste sokme takma yapılıyomu??şimdiden tesekkurler..
Ankarada ne sekilde yaparlar bilmiyorum. İstanbulda kapi ici +ayna yerinden cikariliyor o kadar. Baska bir yer sokulmuyor.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah renge kırmızı ayna altı ışıklandırma bence süper.Siyah-kırmızı birarada hezaman için şık durur.200 tl gibi bir fiyata ben de yaptırayım bunu.Ama bizim buralarda yapıyorlar mı ki?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Siyah renge kırmızı ayna altı ışıklandırma bence süper.Siyah-kırmızı birarada hezaman için şık durur.200 tl gibi bir fiyata ben de yaptırayım bunu.Ama bizim buralarda yapıyorlar mı ki?
orda yapacaklarını zannetmem
burdakıler profosyoneller bence elletmeyın aracı

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
orda yapacaklarını zannetmem
burdakıler profosyoneller bence elletmeyın aracı
Ben de zannetmiyorum Aydın'da yapacakalarını.İzmir'de bile yapmıyorlardır.Ama sonra bir araştıracağım.İlk uygulanan benim aracın olmadığı bir yerlerde yaptıracağım bunu.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Ben de zannetmiyorum Aydın'da yapacakalarını.İzmir'de bile yapmıyorlardır.Ama sonra bir araştıracağım.İlk uygulanan benim aracın olmadığı bir yerlerde yaptıracağım bunu.

İzmir'de çok iyi plaka yapıştırırlar. Kapsamlı modifiyedir. (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
ben yaptırmadan once cok dusundum hatta baska bayıde daha ucuza yaptırıcaktım ama sureklı yapan ellerı alışmış olan servıste yaptırdım arabayı kobay yapmadım yani cunkı bayagı biyer sokuluyor işin ehli olması lazım sonra geri donuş yok delık aynayla dolaşmakta var

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İzmir'de çok iyi plaka yapıştırırlar. Kapsamlı modifiyedir. (:)
Plakalığı diyorsun dimi?Işıklıdır o plakalık.İzmir'deki servisin adı ışıklıdır.:) Hatta yanıp sönüyodur aralıklarla. (((:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Plakalığı diyorsun dimi?Işıklıdır o plakalık.İzmir'deki servisin adı ışıklıdır.:) Hatta yanıp sönüyodur aralıklarla. (((:)

Tabii canım. Disko topuda bonus. Hatta içerdeki ambians ledinden çekiyorlarmış elektriği, plakada icabında kırmızı yanıyormuş. (:)

Ha plaka yapıştırmak için 80 lira istediklerini de belirtmeden geçmeyeyim. :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
ben yaptırmadan once cok dusundum hatta baska bayıde daha ucuza yaptırıcaktım ama sureklı yapan ellerı alışmış olan servıste yaptırdım arabayı kobay yapmadım yani cunkı bayagı biyer sokuluyor işin ehli olması lazım sonra geri donuş yok delık aynayla dolaşmakta var
Çok doğru.Galiba yaptırmak için ta oralara gelmek lazım.Yada buralarda bu tür işleri yapabilen varsa,tecrübeleri araştırılıp yaptırılabilir.