yakıt pompası yardım.. lütfen..

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;)
bacaklarımız yere bastıgından berı arabanın ustunde sayılırız saygısızlık yapmıyım dıye dedım opeli 4 seneden berı kullanıyorum wv cıyım aslında toyata arıza yapmadıgından pek servıs alakalı olmadım ama bu pıyasının ıcındeyım ve babamın esnaf arkadsları sayesınde pıyasada degerlı abılerımız var poyraz oto ismaıl abının yanında yagmur otodan ayrılan usta var cok tecrubelı usta calısıyo bence bana gore ıyı esnaflıgı da asop memet abıde ıyı ;)
her ınsan 4 dortluk degıldır valla ben memunum kardesım tavsıye ederım gonul rahatlıgıyla gıdın bence benımde babamın oglu degıl ama savunma gıbı olmasın poyraz oto ahmetın arabasıyla kendı arabası gıbı ugrastı kacgun sahıt oldum haksızlık yapdın bence agır elestırdın:confused:
ben burada bir bursalı olarak sizlerin zarar görmemesi icin söyledim herkes kafasına göre burada ucuk fiyat cekiyorlar bursada parca 3 güne anca gelir yani bursada ben opel yaparım diyen adamı bilmem en kralı gelsin yapamaz bunlara şahid olmasam herhalde bunlar benim bir hüsmetim yok yani ama dedigim gibi 4 senedir opel kullanıyorsun ve bana bunu anlatıyorsun dedigim gibi herkes kafasına göre bundan sonra ok !!!

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazi poyrazın ne gibi bir kötülüğünü gördün açarmısın biraz konuyu
ahmetcim sana şöyle söylim adamı iyi yapar :D onu bil buarada onur diye bursalı bir arkadaşım daha var o astra gsine tam olarak 2 lira masraf etmiş neden diye bir sor bakalım ön takım sadece bu masraf arabayı götürdüm bakmadan bana dedigi iki sensör arızalı gittik aldık ee birşey yok neymiş biliyormusun benzin filtresi anladın mı bu konuda artık konuşmak istemiyorum burakın msjına yazdım herkes kafasına göre kardeşim ok !!!

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi halledildiğine sevindim aktif oto ile aram iyi o yüzden sormustum sıkıntı olursa haber verirsiniz
pompa gelmıs abı 2 tane randuman alamamıslar 3 getırteceklermıs bı durum olursa gorkeme ıhtıbartta olursunuz tesekkurler:)