YAKINDA BENDE EKLEYECEĞİM FOTO

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: YAKINDA BENDE EKLEYECEĞİM FOTO

Aydn link' Alıntı:
Cetvelle parmak uçlarına vuran öğretmenlerden miydin önceki hayatında abi :D
֖nceki hayatta neki aydin.  011zaa
֖ldük dirildikmi yoksa.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GECEKUSU link' Alıntı:
İSMİM ÖZKAN DENİZLİDEN , ASTRA ALALI DAHA 15 GÜN OLDU 2 Cİ EL ALDIM 2011 MODEL OTOMATIK VITES 39000 KM DE BEYAZ COSMO MODELI FULL KROM DIZAYNLI ILERIDE OPC JANT TAKTIRMAYI DUSUNUYORUM OZAMAN TAM OLACAK :)) SİTEYİ COK CA ZİYARET ETTIM GÜZEL MODİFİYE YAPAN ARKADAŞLAR OLMUS EN MERAK ETTİĞİM BEYAZ ASTRA J YE SİYAH SPOİLER TAKTIRSAK NASIL OLUR BU GORUNTUDE BIR RESIM OLAN ARKADAŞ VARSA PAYLAŞABİLİRMİ

Hoşgeldiniz , siyah spoiler , tamamlayıcı ögelerle kullanılırsa güzel durabilir (siyah ayna kaplama , siyah opc jant gibi)

GECEKUSU1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük harf takıntınız ne den dir ? bır turlu beyaz arabaya sıyah spıiler takan gormedım nasıl olur merak ettım dogrusu foto bulan olursa paylasırsa sevınırım

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

B֜LENT link' Alıntı:
֖nceki hayatta neki aydin.  011zaa
֖ldük dirildikmi yoksa.

Ne bileyim abi sürekli yavaş gitmem için psikolojik baskı yapan trafik tabelası gibisin.

Yada bir elinde telsizle tenefüs zili çaldıktan sonra koridorda sınıfına girmeyen öğrenci arayan müdür yardımcısı gibi.

Jedi Bülent'in ikinci padawanı belli oldu ama :D

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GECEKUSU link' Alıntı:
büyük harf takıntınız ne den dir ? bır turlu beyaz arabaya sıyah spıiler takan gormedım nasıl olur merak ettım dogrusu foto bulan olursa paylasırsa sevınırım
Büyük harf takıntısı değil hocam , forum kuralları gereğince büyük harfle yazmamaya özen gösteriyoruz . Bu arada Aydın kardeşim Bülent Abimize latife etmiş öğretmenlik konusunda , sizle alakalı değil yani :)

1 adet görmüştüm , fakat araştırmalarım sonucu herhangi bir siyah spoiler lı astraya ulaşmadım , dediğim gibi tamamlayıcı ögelerle güzel duracaktır . Forumdan Nihat abimizin aracını inceleyebilirsiniz , aracını gerçekten şahane yapmış :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

VIII link' Alıntı:
Büyük harf takıntısı değil hocam , forum kuralları gereğince büyük harfle yazmamaya özen gösteriyoruz . Bu arada Aydın kardeşim Bülent Abimize latife etmiş öğretmenlik konusunda , sizle alakalı değil yani :)

1 adet görmüştüm , fakat araştırmalarım sonucu herhangi bir siyah spoiler lı astraya ulaşmadım , dediğim gibi tamamlayıcı ögelerle güzel duracaktır . Forumdan Nihat abimizin aracını inceleyebilirsiniz , aracını gerçekten şahane yapmış :)

Bravo.

Ayrıca; spoiler'ı siyaha boyadığınıza pişman olabilme ihtimaliniz var, film kaplayarak bir süre deneyin eğer düşünüyorsanız. Plasti dip, karbon/3M kaplamalarla bir göz atın. İlla piano black yapacaksanız cam filmininde aynı parlaklığa yakın olmazı gerekiyor.

GECEKUSU1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabamda spoiler takılı değil aracım beyaz siyah spoiler takmak daha bir opc katacak mıs gıbı gelıyor tek kapılarda opc lerde gordum  beyaz ustune sıyah spoıler guzel gıtmıs ama cıft kapılarda gormedım bu arada bır arkadasımızda sıyah elınde spoiler varmıs keske denızlıde olsaydınız bır denerdık nasıl gıdecek ona gore alabılırdım :) yada photoshop programı olan arkadasımız varsa beyaz astra userındekı spoiler rengını sıyaha cevırebılırmı gorsel olrak bır gorsek fena olmazdı sanırım