Yağmur Sensörü !..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yağmur Sensörü !..

budoka link' Alıntı:
yok kardeş yok... ben işin içinden çıkamadım... bu günde yağmurlu... sensör açık... silecekler yavaş kalıyo... fasıladan 1 tık hızlandırdım... bu seferde hiç durmadan siliyo... alt geçitlerde bile... bir elim silecek kolunda gidiyorum !.. eski aracımın silecek koluna belki yıllarca dokunmadım... çünkü çok güzel ayarlıyordu kendi... zaten sileceklerde ses yapıyo... iyice uyuz oldum... satıcam sonunda o olcak !

Aklı başında bir servise gösterdiniz mi diye sorayım bu arada.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Aklı başında bir servise gösterdiniz mi diye sorayım bu arada.

Evet bende hangi servise danıştınız diye soracaktım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sensörün var derdin var bu sebeple ben sensör almadım zaten (kedi uzanamadıgı ciğere.. )  011zaa 011zaa

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

budoka link' Alıntı:
yok kardeş yok... ben işin içinden çıkamadım... bu günde yağmurlu... sensör açık... silecekler yavaş kalıyo... fasıladan 1 tık hızlandırdım... bu seferde hiç durmadan siliyo... alt geçitlerde bile... bir elim silecek kolunda gidiyorum !.. eski aracımın silecek koluna belki yıllarca dokunmadım... çünkü çok güzel ayarlıyordu kendi... zaten sileceklerde ses yapıyo... iyice uyuz oldum... satıcam sonunda o olcak !

aynen silecek sesinden bende memnun değildim,
- 2 senenin sonunda bende bakıma gittiğimde, silecekler bitiyor dediler...
ama seni bi sene daha idare eder dediler...
160 lira fiyat verdiler ön sileceklere :( bende değişmedim..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 sene sonra sileceklerin bitmesi gayet doğal! 160 fazla gerçekten ama 2 senede 160 verilebilir ya da bosch'un sileceğını takan arkadaslar vardı sorun yasamadılar dıye bılıyorum.
  Budoka arkadaş bu konuda bıraz şanssız araçlarımız aynı ama benım ne sıleceklerden ses geldi ne de sensorde bır problem var ; eğer sensör hızı gerçekten yavaşsa servıse gösterın hallolur bu kadar basıt bır şey yüzünden aracınızdan soğumayın!

Hazır yazmışken konuyla alakasız bır sey sorayım ben bugün aracımı yıkattım kurularken ön kaputta 25cm2lik bir yerde boya hafif açılmış gibi sarı kahvrengi karısık bır renk almıs gibi bu neyle alakalı olabılır? foto paylasıcam daha sonra.

punta324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bir soruda benden..Yağmur sensörü sunroofu kapatıyormu?

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

punta324 link' Alıntı:
peki bir soruda benden..Yağmur sensörü sunroofu kapatıyormu?

Çok ilginç hiç aklıma gelmemişti. Bi ara sunroof açıkken ön cama kovayla su boşaltalım bakalım ne olacak? :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. Budoka gerçekten silecek sisteminin sensörleri yüzünden satacak mısınız aracı?!

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
2 sene sonra sileceklerin bitmesi gayet doğal! 160 fazla gerçekten ama 2 senede 160 verilebilir ya da bosch'un sileceğını takan arkadaslar vardı sorun yasamadılar dıye bılıyorum.
  Budoka arkadaş bu konuda bıraz şanssız araçlarımız aynı ama benım ne sıleceklerden ses geldi ne de sensorde bır problem var ; eğer sensör hızı gerçekten yavaşsa servıse gösterın hallolur bu kadar basıt bır şey yüzünden aracınızdan soğumayın!

Hazır yazmışken konuyla alakasız bır sey sorayım ben bugün aracımı yıkattım kurularken ön kaputta 25cm2lik bir yerde boya hafif açılmış gibi sarı kahvrengi karısık bır renk almıs gibi bu neyle alakalı olabılır? foto paylasıcam daha sonra.

beyaz araçlarda boya problemi oluşursa böyle sarımtrak bi renk alır... en kısa zamanda bi pasta cila ve boya bakımı yaptırsanız kurtarızsınız diye düşünüyorum...

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Sn. Budoka gerçekten silecek sisteminin sensörleri yüzünden satacak mısınız aracı?!

şu an kredisi devam ettiği için mecburen devam...