yağ kaçırma sorunu muayeneye gidicem.?

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Karterin üzerindeki yağ sensörü yağ kaçırıyor, bunun yerinden çıkartılması kolay mı.? contasını değiştirebilir miyim.? buradaki hafif sızıntıdan dolayı muayenede sıkıntı olur mu.?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Karterin üzerindeki yağ sensörü yağ kaçırıyor, bunun yerinden çıkartılması kolay mı.? contasını değiştirebilir miyim.? buradaki hafif sızıntıdan dolayı muayenede sıkıntı olur mu.?
bende de yağ kaçağı vardı hafif kusurlu geçti aracım

TeamKARAHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gitmeden önce bi aracın altını bi güzel yıkattırırsanız bi problem cıkmaz...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim eger elin yatkin ise..yag musuru 12-15 lira arasi bir sey olmasi lazim..degistir... somunlu zaten fisi cikarir anahtarla acarsin..yenisini takar sikarsin..

hüsom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilader aman firenlerine baktır yoksa araç kesin kalır daha bugün gittim firenlere çok dikkat ediyorlar

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim eger elin yatkin ise..yag musuru 12-15 lira arasi bir sey olmasi lazim..degistir... somunlu zaten fisi cikarir anahtarla acarsin..yenisini takar sikarsin..

teşekkür ederim teknisyen olduğumdan hallederim....

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada dün akşam muayeneden geçtim, kemer klipsleri koltuğun altına koymaktan kırılmıştı (arka) akşam akşam buna ağır kusur yazmayayım dedi muayene yapan kişi, farlar angel olduğunda ayar tutmuyordu, diğeri ise el freni hele sol tekerlek hiç tutmuyormuş,( el frenini aracı aldığımdan beri doğru düzgün ayarlayan usta bulamadım zaten, bazen sürter ses yapar) hafif kusurlu olarak geçtim, koni amorisör, remus eksoz (ses yapmayan model) bir sıkıntı olmadı, muayeneye gitmeden direksiyon kutusunu tamir ettirmiştim, fren disk+balata ön arka değiştirmişti.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusunu kime ve ne maliyetle tamir ettirdiniz,benim direksiyon kutusunda da sorun var bir danışalım...

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusunu kime ve ne maliyetle tamir ettirdiniz,benim direksiyon kutusunda da sorun var bir danışalım...

Bostancı oto sanayinde bosch servisine söktürdüm onlarda daha öncede webten araştırdığım koç torna göndermişler şuan kullanıyorum 250km oldu herhangibir sorunla karşılaşırsam detayları yazarım, muayeneye gireceğimden yaptırdım arabanın altı komple yağ olmuştu.. 140tl revizyon 100tl sökme-takma işçiliği...