Xenon,mu yoksa angel eye,mi?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra G'nin farlarına mercekleri, bi-xenon projektörü monte etmek için kesmek gerekir sanırım. mercekli xenon yapılırda beni bi-xenon'un elektrik tesisatı düşündürdü. daha doğrusu o nasıl yapılır, farların sürekli açık kalması ve selektör kolunu çekince kapakçığın açılıp kapanması ki bunu yaparken arıza vermemesi nasıl yapılır o konuda hiç bilgim yok... size kolay gelsin, özellikle bi-xenon güzel olur, selektör harika dikkat çekiyor, cevap için teşekkürler.

ne demek rica ederim.maket bıçağı ile kesilip silikonla yapıştırılması gerekir. kablolarlfln çözülür de işçilik çok pahalı olur we uuraştırcak.arıza werceğini pek düşünmüyorum.kablo desteği fln sağlancak o kadar.uzunların merceği zor yapılması yapanlar war ama.zti olabildiğince kısalar açık geziyorum.sellektörleri de baya kullanırım zati.yapılırsa güzel olcak da emeğe we paraya değcek mi o ayrı....

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence her ikisini de tercih et benim bir ardasım xenon aldı sonradan angel yaptırdı hem gözü yormuyor hemde güzel bir görüntü veriyor

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese cok tsk,böyle fikir paylasimlari acaipgüzel oluyor:)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon + angel.

xenon = yolun görüntüsü için.
angel = otomobilin güzelliği için

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde ikiside var angel başka bi hava katıyor arabaya xenonda görüşü çok ileri noktalara götürüyor

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
XENON takılacaksa kesinlikle angel eye de olmalı bence...

geçen hafta gece yolculuğu yaptım angel sızlar fazlasıyla göz alıyor...
merceksiz xenon kullanılmamalı demek istedim (yanlışım varsa düzeltin!)

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlarını ayarlatmayan insanlar için birşey diyemem onlar ne xenon taksınlar ne de farlarını açsınlar
dogru duzgun far ayarı yapıldıktan sonra xenon da karsıdakini rahatsız etmez
mercekli olupta ayarsız bir far dusunun gözünüzü alır
merceksiz bir far düşünün ayarsız göz alır

2 side ayarlı ise sorun olmaz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hella 4.jenerasyon ballast+osram d2s ampul+hella bixenon projektör 250ytlye anlaşılmıştır.2006model mercedes e serisinden çıkma.sadece bi tane kırmızı kablosu eksik.ayrıca 600ytlye de fk angel eyes+hıd 6000k xenon kit alınabilmekte.bilgilerinize arkadaşlar...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hella 4.jenerasyon ballast+osram d2s ampul+hella bixenon projektör 250ytlye anlaşılmıştır.2006model mercedes e serisinden çıkma.sadece bi tane kırmızı kablosu eksik.ayrıca 600ytlye de fk angel eyes+hıd 6000k xenon kit alınabilmekte.bilgilerinize arkadaşlar...
fiyat bence makul, fk' ya göre çok çok daha iyi bir aydınlatma olacağı da kesin, uzunlarda da xenon ışığını kullanabileceksin. Bana göre çok mantıklı bir iş yapmışsın:good: