X20XEV Z20LE* Motorlar Dikkat

Düşünceleriz

• Kullanılan toplam oy
    31

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ürün Lexmaul ve ürünler sıfır olacak tabiki. Hazır olunca resim ve fiyat eklenecek max. 1 hafta 10 gün... Tam detaylı bilgilerinide yazacağım o zaman sadece şimdiden paylaşmak istedim...

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence chip tuning ile birlikte max. 1.000 tl ye iyi satış rakamı yakalayabilirsiniz.

VeNoM_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lexmaul x20xev için emme üretmeye mi başlamış?

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan pazarlıkla ve toplu alım yapılıp ve vergiyi düştümüzde gayet makul fiyatlara gelecektir. O fiyatlar vergi dahil fiyatlar eski aracıma X16 XEL ye lexmaul aldığımdan biliyorum. Birde biliyorsunuz bizim araçlarımızın yaşları belli fiyatları belli aracın değeri ile mod yapılacak tutarda arkadaşalarımızın bütçesi çerçevesinde olacaktır. Senin verdiğin örnekten haraket edersen parçanın fiyatı 2000 tl olmalı fakat bu parayı verecek arkadaşların çıkcağını pek samıyorum. Bu parçaya o kadar para verileceğine ucuz yollu mod chip tuning yapar geçerler arkadaşlarımız tabi bu yazdıklarım benim fikrim. Herkezin fikrine saygılıyız.

VeNoM_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan pazarlıkla ve toplu alım yapılıp ve vergiyi düştümüzde gayet makul fiyatlara gelecektir. O fiyatlar vergi dahil fiyatlar eski aracıma X16 XEL ye lexmaul aldığımdan biliyorum. Birde biliyorsunuz bizim araçlarımızın yaşları belli fiyatları belli aracın değeri ile mod yapılacak tutarda arkadaşalarımızın bütçesi çerçevesinde olacaktır. Senin verdiğin örnekten haraket edersen parçanın fiyatı 2000 tl olmalı fakat bu parayı verecek arkadaşların çıkcağını pek samıyorum. Bu parçaya o kadar para verileceğine ucuz yollu mod chip tuning yapar geçerler arkadaşlarımız tabi bu yazdıklarım benim fikrim. Herkezin fikrine saygılıyız.

dediklerine katılmakla birlikte tekrar soruyorum, lex bizim motor için nezaman başladı üretime? yada onların haberi yok sanırım sitelerinde yer vermediklerine göre :)

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metin gerekli açıklamayı yapacaktır. Yukarıda yazmış bizde sabırla bekleyelim ve görelim.

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni bişi deil ki bu ingilterede çok araçta var x20xer ve x20xev lerde lex :)