watt bağlantısı konulmamış

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: watt bağlantısı konulmamış

Ben temmuzda almıştım watt var neden kaldırırlar anlamış değilim kar edecen diye prestij kaybediyorsun.bu daha kötü

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
2013'ten itibaren bir coguna watts koymuyormus opel..

- bu forumdan bi arkadas demisti bir kac ay ewel ama... o bi cogu hangi paketler onu bilmiyorum... yada koyulani hangi paketler onuda bilmiorum...

- watts'siz araba da diger markalar ne kadar yol tutarsa, o kadar iyi yol tutar... yani sorun etmeyin bence... :)))

- ama watts'li astram oyle guzel yol tutuyor ki kelimelerle anlatamam bunu...

- 40, 50 hatta bazen 65'e kadar giderken, hafif dar virajlarda, araba kaysin diye saga sola sert direksiyon kiriyorum sirf kaysin diye... yinede kaymiyor, buda bana yuksek hizlarla giderken acayip GUVEN VERIYOR :)))

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu demek oluyor ki yeni astrada birçok şeyi parayla almak gerekecek.

Watts standart olmayacak.üst paketlerde olacak

Edition donanım 16 inc sport ve cosmo 17 inc olacak

Bakalım daha neler koyacaz buralara.Opel malzemeden çalan ustaya döndü.kırpa kırpa bi hal etti arabaları..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acaba taktirilmaya niyet edilse, parca ve iscilik maliyeti ne kadar olur,cok merak ediyorum. 2 uzun 1 kisa cubuk ve baglanti elemanlari.

Bu arada Watts baglantisi sayesinde yanal yükler gövdeye daha etkin bir yerden, yani teker merkezi ile ayni hizadan etkir.Diger türlü aks ve aks-gövde baglanti burclarindan gececek, önce aksi biraz deforme edecek, sonra burcu deforme edecek ve teker merkezinden daha önde bir yerde, arac agirlik merkezine daha yakin bir noktadan etkiyecek. Tüm bu etkenler kendisi dinamik viraj manevralarinda arka tarafin kendisi daha gec toparlamasi, daha ani manevralarda daha erken spin atmasi seklinde gösterir.

Watt baglantisi sayesinde aks-gövde baglantilarindaki burclarin dikey yöndeki sertlikleri yumusatilmisti.Bu da konforu olumlu etkilemisti.Watt baglantisi olmayinca sanirim gene burada daha sert burc kullanmak zorunda kalmislardir.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım opel de seat, audi ve vw yi örnek aldı. Onlar da alt donanımlarda arkada torsiyon çubuğu kullanıyor. ֜st donanımlar bağımsız süspansiyonla geliyor. Almanya'da yeni moda herhalde  :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 2013 nisan ayı trafiye çıkışlı hb edition,çok şükür benim watts bağlantım var,aracımı almadan önce formda buna benzer bir konu okumuştum,aracımı alır almaz ilk iş altına eğilip baktım çok şükür watts balantım vardı :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport paketlerindeki vites topuzu artık plastik vites körüğü de plastikle vilneks arası bir malzeme vites körüğümdeki beyaz çizgilerimi özledim yahu koltuğumdaki çizgilerle uyuşmuyor. :D Aptal herifler cosmoda kimbilir ne gitti.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

16 inc arabaya hiç yakışmamış. bu arada son resimde watts var ama o farklı bir araca ait yanılıyor muyum?