Warlordares'in Nazlı Kız'ı :) ve Detaylar

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Warlordares'in Nazlı Kız'ı :) ve Detaylar

HaKaN link' Alıntı:
Maşallah nazlı kıza :)
fotoğrafçılık yeteneklerinizi konuşturmuşsunuz bu arada
bu 1.3 dizel tork meselesini de yeni bir astra kullanıcısı  olarak teyit etmiş oldunuz
artık burda paylaşmış olduğunuz bilgileri bu hafta hepsini araç üzerinde pratiğe dökersiniz:)

Fotolar konusunda da sağol birader ;)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun sn.Warlordares..kazasız belasız keyifli sürüşleriniz olur inşallah. yokuş kalkış desteği bende de vitesteyken devreye giriyor gibi hatırlıyorum. araç tam durmadan devreye girmiyor hatta bazen kaydırdığıda oluyor. geri kayma sırasında frene bastığım an devreye giriyor.

evet denemelerde sonra anlayacağım iyicene :)... iyi dileklerini için teşekküler :)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Aracınzı Hayrılı olsun. KAzasız belasız inşallah. Bu arada o kapı eşiklerinin opelin katolok listesinde ışıklıları var :) Türkiyeye gelince düşünülebilir

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birader tekrar hayırlı olsun. Fotoğraflar usta işi olmuş çok güzel, eee malzeme güzel nasıl olsa. bu arada "nazlı" nın isim babası oluyorum herhalde  :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

kardes walla kendi aracıma bakar gibi oluyorum.. tekrar hayırlı ugurlu olsun. resimler de cok guzel bu arada....

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

allah kazasız belasız binmek nasip etsin fotolar harika isimde güzel .... astra zaten güzellllll

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
birader tekrar hayırlı olsun. Fotoğraflar usta işi olmuş çok güzel, eee malzeme güzel nasıl olsa. bu arada "nazlı" nın isim babası oluyorum herhalde  :D

evet evet arkadaşlar isim babası burada :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
kardes walla kendi aracıma bakar gibi oluyorum.. tekrar hayırlı ugurlu olsun. resimler de cok guzel bu arada....

bu araçlar kardeş zaten aynı fabrikadan çıktı aynı gemide geldi :D

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
allah kazasız belasız binmek nasip etsin fotolar harika isimde güzel .... astra zaten güzellllll

aracımızın isim babası sayın çellocu arkadaşımızdır..iyi dilekleriniz çok teşekkür ederim

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sanırım Ranger'dan alışkanlığım devam ediyor... kaldı ki aracı yeni kullanıyorum... biraz devirsiz kullandığım için bugün kalkışta (otoparkta) iki kez stop etti araç....

Bu arada daha önce konuştuğum bir konuda açıklık getirmek istiyorum... araç geri vitese takılı ve debriyaja basılı iken frene basılmadan araç öne kaçmıyor... bunu birkaç kez denedim arkadaşlar..belki hata vardır diye birkaç kez denedim ama böyle bir durum var... ayrıca tekrar tekrar deneyeceğim :)....

bunun dışında aracın ara hızlanmaları da fena değil... Bugün burada şakır şakır yağmur yağıyordu (Uşak)... bir araç beni soldan sıkıştırdı... sağda önümde ileride araç var(yaklaşık 50m)ikimizde hızlandık ancak araç benden tokadı yedi... karanlık ve yağmurda ne olduğunu göremedim ama Ford olması lazım...