Vurup Kaçma

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vurup Kaçma

Gecmis olsun, üzücü bir durum.
Ben de tatildeyken anayollarin birinde kaza yapan iki aractan birinin park halindeki diger bir araca carptigina sahit oldum.Fakat carpilan aracin sahibi ortaya cikmayinca birakip gittiler.

Neden böyle yapiyoruz, anlamis degilim.Acama maddi zarar yüzünden mi, yoksa ters birisi cikarsa dayak yerim falan diye mi? Bence bu konunun arastirilmasi lazim.

faruk_1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de ''yok kapı değişirse 5 sacı değişirse 3 milyar değer kaybeder'' diyenler oluyo iyice soğuyorum
Satma noktasına kadar geldim.

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam çok geçmiş olsun ben de 30 agustos cuma günü kaza yaptim bende çok uzgundum fakat olacağı varmis diyorum yapacak bişey yok ne emeklerle calisip aliyoruz hic yoktan yere böyle bir şey oluyor. Böyle bir şey yollarda da başına gelebilir di allah korusun fazla sıkma canını

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Canınızı sıkmamaya çalışın.Maalesef olacağın önüne geçilmiyor.Çamurluk garanti değişecek ama kapı kurtarılabilir gibi duruyor.Tekrar geçmiş olsun.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun , Allah beterinden saklasın ...

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.kapı da sorun yok ta çamurluk değişir.Böyle vurup kaçanlara ben bir şey demiyorum.Daha dün akşam eniştemin clio 3 e geri geri çarpıp kaçmışlar.sol ayna kırıldı kapı göçtü.araç sanayide.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

ևamurluk kesinlikle değişir ama kapı düzeltme ve lokal boya işlemleriyle halledilir gibi görünüyor.

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun hayvan çok maalesef
3 -5 milyar değer kaybeder korkusunda olmayın araç yeni ise rahatsız oldum satıcam derseniz evet biraz fiyat kırılmakta ama öle 3 o 5 bu şeklinde değil topu topu 3 milyar belki fakat aracı 4-5 yıllık iken satarsanız inanın 1000 lira zararınız ya olur ya olmaz nedeni istte kazasız boyasız araç samanlıkta iğne aramak gibi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Keşke yapanı yakalayabilsekte ona da geçmiş olsun desek sonra.