Volvo V40 ile maceraya devam.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: Volvo V40 ile maceraya devam.

Hayirli olsun ve tebrik ederim. Volvo gercekten mukemmel araclar. Premium segment, seckin bir marka.
Volvoyu bilenler bilir zaten. Bence v40, a3, 1 serisi ve mercedes a serisinden cok daha farkli, modern bir arac.
80000 tl ve ustu fiyat segmentine gececek olsam bende ilk V40 dusunurdum sahsen. Youtube'da bircok v40 testi izledim, Allah gunun birinde bize de nasip eder insallah 005hihih

Volvo V40 izlenimlerinizi bu baslik altinda, fotograflarla birlikte paylasmaya devam ederseniz sahsen cok mutlu olurum  steeringwheel thnxx

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
Kusura bakmayin fiyati yazmamisim ilk mesajda belirtmistiniz halbuki.Fiyat duz hesap 93.000 ama yil sonu indirimi ile duz hesap 86.000 TL'ye aldim.En ust paketi ve ek paket iceriyor,18 inc jant,difizor,cift egsoz ve dizel otomatik derken fiyat artiyor tabii.

Kisisel olark sedan araclardan hic haz almadigim icin hatchback olarak dolu donanim,saglam iscilik,guven,yol tutusu,dizayn ve marka olarak V40'i tercih ettim.
Astranın bile full paketi 1.6 136 hp dizel manuel ve opsiyonlar dahil ,88.200 tl ye geliyor.. Siz çok iyi fiyata almışsınız bence.. ALLAH kaza bela vermesin hayırlı olsun :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volvo güzel bir tercih..
allah lazasız belasız binmek nasip etsin.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim burada bunun yeşil renkli olanından var.Arabaya bakmaktan kendimi alamıyorum.İkinci eli birgün bana da nasip olur inşallah. general_Pray general_Pray Volvo'nun parçaları,bizim araçların parçasından 3 kat pahalı diyorlar.Mesela bir balatası bile dünya paraymış falan.Aslı var mı ya bunun?Eğer parçaları o kadar da pahalı değilse,şimdilik ellerin yarın benim olacaksın. dancee

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Bizim burada bunun yeşil renkli olanından var.Arabaya bakmaktan kendimi alamıyorum.İkinci eli birgün bana da nasip olur inşallah. general_Pray general_Pray Volvo'nun parçaları,bizim araçların parçasından 3 kat pahalı diyorlar.Mesela bir balatası bile dünya paraymış falan.Aslı var mı ya bunun?Eğer parçaları o kadar da pahalı değilse,şimdilik ellerin yarın benim olacaksın. dancee

:D :D bence değer ama o araç için :)) veya ikinci el c180'e mi girsek? :D

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
:D :D bence değer ama o araç için :)) veya ikinci el c180'e mi girsek? :D
Mücahit,beklentilerimiz aynısının tıpkısı.Efendim bir başka deyişle;fevkaladenin fevkinde :p C180'nin bembeyazı olacak ama.Üstü de simsiyah cam tavan.Uzak hayaller değil aslında.Bakalım nasip...

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Allah  kaza bela  vermesin.Tekerine  taş değmesin.