Volvo V40 ile maceraya devam.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Volvo V40 ile maceraya devam.

OGOKTAS link' Alıntı:
Sakincasi yoksa nekadara mal oldu? Sanirim bu doluluktaki bir arac icin min.80binTl odemek gerekir

Kusura bakmayin fiyati yazmamisim ilk mesajda belirtmistiniz halbuki.Fiyat duz hesap 93.000 ama yil sonu indirimi ile duz hesap 86.000 TL'ye aldim.En ust paketi ve ek paket iceriyor,18 inc jant,difizor,cift egsoz ve dizel otomatik derken fiyat artiyor tabii.

Kisisel olark sedan araclardan hic haz almadigim icin hatchback olarak dolu donanim,saglam iscilik,guven,yol tutusu,dizayn ve marka olarak V40'i tercih ettim.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ooo harika Semihcim, güle güle kullan, Allah içine sindirsin. On numara araba seçmişsin. (:)

Sagolasin Dogan,herkese nasip etsin :) En son konusmamizdan hatirlarsin,yurt disi konusu vardi ama bir sure askiya alinca dayanamadim yine gittim aldim :) Allah utandirmasin diyorum artik.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
Kusura bakmayin fiyati yazmamisim ilk mesajda belirtmistiniz halbuki.Fiyat duz hesap 93.000 ama yil sonu indirimi ile duz hesap 86.000 TL'ye aldim.En ust paketi ve ek paket iceriyor,18 inc jant,difizor,cift egsoz ve dizel otomatik derken fiyat artiyor tabii.

Kisisel olark sedan araclardan hic haz almadigim icin hatchback olarak dolu donanim,saglam iscilik,guven,yol tutusu,dizayn ve marka olarak V40'i tercih ettim.

Aracin satis fiyatlarini ve extralarin fiyatlarini tam olarak bilmiyordum ama 93bin olan araci sene sonu indirimiyle 86bine almak oldukca iyi. Keyifle tekrar guzel gunlerde kullanin

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gule gule kullanin cok yakisikli araç.
Boş golf e bu paralari vermektense dogru secim yapmissiniz.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Aracin satis fiyatlarini ve extralarin fiyatlarini tam olarak bilmiyordum ama 93bin olan araci sene sonu indirimiyle 86bine almak oldukca iyi. Keyifle tekrar guzel gunlerde kullanin

Tekrar tesekkurler.Aslinda bu sekilde donanimli V40 cok aradim ama bayilerde ellerinde bulamadim hic.2014 mart sonuna nisan basina kadar konuyu kapatmistim.Daha sonra birgun,"yahu su bayilere tekrar bir siradan sorayim" dedim ve yeni gelen bir arac denk geldi.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Gule gule kullanin cok yakisikli araç.
Boş golf e bu paralari vermektense dogru secim yapmissiniz.

Cok sagolun.Diger muadil araclar A serisi ve 1 serisini de cok arastirdim ama her acidan en mantiklisi bu cikti.Dediginiz gibi Golf gereksiz paralar istiyor.Zaten Golf'e hic bakmadim,bir ezelden beri sevemedim :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç yakıyor maşallah, güle güle kullan kardeşim.  greatt

Kullanımını, konforunu, ilginç detaylarını vb bizimle paylaşırsan büyük bir keyifle takip ederiz, dostluklar araçlar değişene kadar olmaz sonuçta.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun guzel gunlerde kullanın

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
Tekrar tesekkurler.Aslinda bu sekilde donanimli V40 cok aradim ama bayilerde ellerinde bulamadim hic.2014 mart sonuna nisan basina kadar konuyu kapatmistim.Daha sonra birgun,"yahu su bayilere tekrar bir siradan sorayim" dedim ve yeni gelen bir arac denk geldi.

Kismetinizde varmis  bravoo

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Araç yakıyor maşallah, güle güle kullan kardeşim.  greatt

Kullanımını, konforunu, ilginç detaylarını vb bizimle paylaşırsan büyük bir keyifle takip ederiz, dostluklar araçlar değişene kadar olmaz sonuçta.

Sagolun cok tesekkurler.Ben de sizin gibi dusunuyorum ama yinede sormek istedim.Ustelik burada yapilan paylasimlarin guzelliginden dolayi bu forumu birakmak istemedim.Firsat buldukca ben de elimden geldigince birseyler yazmaya calisiyorum.

Daha araci 100km kullanabildim ama suanki ilk izlenimlerim ile soyle diyeyim: cekisi oldukca guzel 270nm tork kendini hissettiriyor.Alt devirlerde de bir sıkıntı goremedim.Sport moda alinca ayri bir hos oluyor.Manuel kullanim cok seri ve vites gecisleri kendini hissettirmiyor.Sehir ici dur kalk ve arada akici trafik ile ortlamam 5.4lt/100 km suan.Otoyolda sabit hizla gitsem cok rahat 4.0 - 4.5lt'leri,ayrica hiz sabitleyiciyi de kullaninca daha da alt degerleri gorecegime inaniyorum.6 vites olmasinin da cok etkisi oluyor.

Suan aklima gelen arac ici ic aydinlatma isiklandirmasinda yanlis olmasin 7 yada 8 tane farkli renk var ve istediginiz renk secimini yapabiliyorsunuz.Ona gore aracin ici o renkte aydinlatiliyor.Bunun disinda base paket ile kol dayama yerinde ve bagajda elektrik cikisi geliyor,bu da ozellikle dizustu,telefon vs sarji icin oldukca guzel.10 amper akima kadar kaldiriyor.

Bunlar disinda aklima geldikce ve tecrube ettikce sizinle paylasirim tabii.