Viraj dönerken aracın arka kısmı savrulursa ne yapabiliriz ( VIDEO )

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bi STİ sen virajlardan korkacağına virajlar senden korksun :)

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
manisa sabuncubelide her fırsatta, izmir cumhuriyet meydanı girişinde ( alsancak tarafından gelirken ) , alaybey KSK girişinde bahçelievler ayrımı virajında... ankara cad.deden KSK ye ayrılıp anadolu cd - altınyol ayrımında.. 3.sanayi arka tarafından 2.sanayi girişi ( metro köprünün altındaki göbek )
... daha çok uygun yer var drift e uygun :) aklıma gelenler bunlar

yasinunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bilgiiler teşekkürler

muratdalci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kontrolden cıkıp yanlıyosunz ve contrayı verdnz ama hiçbi etkisi yok hala aynen devam ediyo araba kafasına göre bu durumda kalıncada ben frene bi iki kez dokunuyorum hooop anında şeritteyim aklınızda bulnsun

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Sürekli Kullandığım bi teknik :) Ancak Opel'ime kıyıpta yapamıyorum. 1.6 Şayinle Ver Debriyajı, tapala gazı sağ sol kır direksiyounu ver yanı :D Gayette eğlenceli Oluyor. Israrla Deneyiniz :D

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızın direksiyonunu aracın kaydığı tarafa çok az cevirdikten sonra direksiyonu kaymanın aksi istikametine çevirin arabanızın toparladığını göreceksiniz.

crayzonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kere Büyükçekmeceden Dönüyordum orda keskin viraj var ist.liler bilir neyse normalde 60-70 le savurmadan dönersin ben oraya her zman 80-90 la sıfır dönerdim :D heycan olsn diye yine aynen öle yapayım dedim geldim viraja bayır çıkıyorum sonra tam girerken hızım 80-90 arasıydı bi baktım sol tarafta iki kişi vuruşmuş :D fren mesafem yoktu direksiyonu bi kırdım araba sağ tarafa kaydı sonra barıyerlerle karşı karşıya geldim :D sonra sola kırdm gazı kökledm sağ arka tampon çok az değdi hafif vurup atlattım böylelikle bi kazayı :D ama ordan her geçişimde aklıma geliyo :D isteyerek yapsan daha rahat toplarsın ama birden istemedigin anda olunca daha zor oluyo :D