vectrami satip laguna almayi dusunuyorum

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halil kardesin soyledigi gibi ustdeki linkdeki araba benim almayi dusundugum araba..

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş bahsi geçen her arabayı defalarca kullanmış - binmiş (kendime ait değil, arkadaşlarıma aitlerdi) olmamın verdiği rahatlıkla, asla ve kat-a laguna alma derim. Söyleyeyim, araç uzay mekiği gibi! Elektronik zerzavatla dolu, herşey otomatil. Fakat! Bir arkadaım da değinmiş az önce plastik kalitesi inanılmaz düşük. tırnak değdiği yerler güneş şapşalı tatilci derisi gibi soyuluyor. Fordların ve Renaultların kronik hastalığı. Ayrıca arıza tespiti inanılmaz güç ve tek arıza vermiyorlar. bir parçadaki arıza elektronik sistem üzerinden sana bir bulmaca veriyor, çöz çözebilirsen! Buna karşın uzun yolda en rahat araba da Laguna. İnanılmaz bir yol tutuşu var.
Avensis'e gelince. Çok doygun bir araba. Sınıfının sağlamlık - güvenilirlik konusunda hakkını veriyor. Donanım olarak laguna ve vectranın çok gerisinde olsa bile bir düğmeye bastığında çalışacağından emin oluyorsun. Toyota klasiği - kalas görünümlü ve donanımlı fakat kalas kadar sağlam araba yani.
Vectranın elegance kadar üst sınıf gösteren bir araç zor açıkçası. Vectra'nı satmanın nedenini anlamadım. Fakat bildiğim kadarıyla avensise göre daha hassas bir araç.
Bu noktada beklenti ve kullanım özelliklerine göre avensis ve vectran arasında tercih yap bence. Arabama çok iyi bakarım, özenle kullanırım diyorsan vectra c elegance, olmaz ise avensis. Bence...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al hiç düşünme

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bisiklet çarpmış çamurluk değişmiş. nasıl bi bisikletse artık.
abi öyle deme bende çarpmıştım benım kol bacak dağıldı adamın kapı komple içerdeydi :)
laguna konusunda ise laguna I olsun olacaksa laguna II hiç güzel değil bence...birde şunu söyleyeyim renault arabası alınacaksa laguna ve safrane bence...

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski araba almicam arkadaslar, alirsam 2006 ve uzeri alirim. bu arada avensisde olabilir. bu araclarda tecrubesi olan varmi?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avensis değilde corolla var benziğnde maaşallahı var emiyo resmen :) avensisin kasasını düşünürsek oda aynı olacaktır ama motor olarak hakkını verıyor ne ara 100 140 olduğunu anlamazsınız :)