Vectra OPC alınır mı?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bir calibra turbo 350 hp lere getir gazla ne işin var bu makinayla :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
aynen abi piyasada çok temiz bir iki turbo var 20-22 TL arası 6-7 de harcanır motoru güçlendirmeye al sana yer uçağı :D

bunu ben çok araştırdım. babam vectra b gt'yi büyük diye kullanamıyor daha ufak bişe almak istiyor. gt'yi satıp babama ufak bir araç, kendime de calibra alacaktım. ama bazı yedek parçaların çıkmasının dahi bulunmadığı yönünde çok fazla duyum aldım. sonuç: gt'ye kameralı park sensörü ile babamın sorunun bi nebze olsun çözdüm, kendim binerkende lpg'yi devredışı bırakıp benzinle kullanıyorum. şu an mutluyuz :D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bunu ben çok araştırdım. babam vectra b gt'yi büyük diye kullanamıyor daha ufak bişe almak istiyor. gt'yi satıp babama ufak bir araç, kendime de calibra alacaktım. ama bazı yedek parçaların çıkmasının dahi bulunmadığı yönünde çok fazla duyum aldım. sonuç: gt'ye kameralı park sensörü ile babamın sorunun bi nebze olsun çözdüm, kendim binerkende lpg'yi devredışı bırakıp benzinle kullanıyorum. şu an mutluyuz :D:D

Mustafa Calibra'nın birçok parçası Vectra A ile aynıdır, yaşarsan far, sinyal gibi aksamında sıkıntı yaşayabilirsin

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce görmüştüm bu aracı,o kadar bütcem olsa arkadan itiş hastalığıma rağmen değişenine vuruğuna kırığına bakmadan alırdım,rengi ve motoru yeter ya gerçekten şahane bir araç,TR de tek demek yerdir :)

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazalı siyah 2.8 GTS de fena değilmiş ama Serdar'ın dediği gibi önden kazası olması düşündürüyor. Airbag falan açmış olması muhtemel, farları değiştiğine göre.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazalı siyah 2.8 GTS de fena değilmiş ama Serdar'ın dediği gibi önden kazası olması düşündürüyor. Airbag falan açmış olması muhtemel, farları değiştiğine göre.

Aracın kazalı halinin fotoğraflarını biliyorum ben, kamyon veya kamyonet tarzı kasalı bir araca alttan vurmuş gibi, sadece kaput sıyrılmış biraz, çok fazla dağınık yoktu. Expertize sokulup alınabilir o araç, o kadar da yerin dibine sokulabilecek türden bir araç değil. Sadece vergisi ve yakıtı insanı yorar, gerisi teferruat...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kanka motor aksamında hiç sorun yaşamazsın, yalçın kiruç her türlü malzeme temini yapıyor, fahiş fiyat da değil üstelik. Eğer yetinemezsen dbilas ve çıkma lexmaul türevi parçalarla sıvar geçersin :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda ben de Mert ile aynı fikri paylaşıyorum..Yani donanım olarak AFL dışında opc vectra dan daha dolu...Bu yüzden alınması daha doğru ama tabi kaza durumunu ben tam ayrıntılı olarak bilmiyorum...Eğer motorunda şanzımanında sorun yoksa diğer meseleler çok da önemli değil..Nihayetinde 23 bin e alınıp 8-9 milyar harcansa toplamak için (ki o kadar tutmaz diye düşünüyorum) daha ucuza gelir..Tabi motor daha hantal kalır OPC yanında ve rengi de arden e göre pasif :rolleyes: