Vectra Kapı Kartonları Hakkında

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabanın ön kapı kartonları biraz yıpranmış Adanada yazın çok sıcak olduğundan kapı kartonları çatlamış. Bu aracın kapı kartonlarını servisten bulabilirmiyim?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kartonları döşemeci deri ile kaplar; yeni gibi olur; yenisini almak çok pahallıya gelir...

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartonları döşemeci deri ile kaplar; yeni gibi olur; yenisini almak çok pahallıya gelir...
saol kardeşte döşemecilerin çoğunda baskı makinesi olmadığından yapamıyorlar. hem yapsalarda çok para diyorlar sonuçta yaptıracamda niyetim şu o paraya yaptırmak yerine yenisini bulamazmıyız bu parçanın.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bilemiyorum ;ama almanyada tanıdığın varsa ordaki hurdalıklardan çok rahat bulabileceğini düşünüyorum; pres makinesi olmasa bile preslenecek yerlere şerit koyup dikiyorlar galiba; yani çözümü var diye düşünüyorum; bi tanıdığım yaptırmıştı normal bir döşemecide derisi kaliteli değildi ama sarkma falan yoktu;preslettirdiğini de düşünmüyorum...

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eyup vectra a kasaların parçaları olağan üstü pahalı, o nedenle o döşemelri tamir ettirmen gerekiyor..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabanın ön kapı kartonları biraz yıpranmış Adanada yazın çok sıcak olduğundan kapı kartonları çatlamış. Bu aracın kapı kartonlarını servisten bulabilirmiyim?
Serviste bulman çok zor. Siparişle yurt dışından takım halinde getirtiliyormuş fiyat olarak ta 1.000 YTL yi geçer dediler. Ankara'da hurdalıkta baktım orta temizlikte olan kapı döşemeleri 500 YTL den başlıyor. Ön göğüsün bir yerinde çatlak var hurdacı fiyatı 500-750 YTL arası. Ön kapı kolçaklarında iki delik var. Hep gözüme batıyor. Döşemeciler parça koyarız dediler. Parça için 100 YTL istiyorlar. Onların yapacağı şekilde ben de yaparım. Aynı renk deri parçası bulursam kendim yapacağım. Olmazsa 1.000 YTL ye kapı döşemesi alacağıma aynı paraya komple araca suni deriden döşeme yaptırırım daha iyi.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste bulman çok zor. Siparişle yurt dışından takım halinde getirtiliyormuş fiyat olarak ta 1.000 YTL yi geçer dediler. Ankara'da hurdalıkta baktım orta temizlikte olan kapı döşemeleri 500 YTL den başlıyor. Ön göğüsün bir yerinde çatlak var hurdacı fiyatı 500-750 YTL arası. Ön kapı kolçaklarında iki delik var. Hep gözüme batıyor. Döşemeciler parça koyarız dediler. Parça için 100 YTL istiyorlar. Onların yapacağı şekilde ben de yaparım. Aynı renk deri parçası bulursam kendim yapacağım. Olmazsa 1.000 YTL ye kapı döşemesi alacağıma aynı paraya komple araca suni deriden döşeme yaptırırım daha iyi.

Doğru söylüyosun savaş abi arkadaşların ve sizinde dediği gibi gene en makbulü, döşemeciye yaptırmak.
ilgilenip yazdığınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar.
:good:

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SAVAŞ ABİ ANKARADA BU HURDALIK NERDE ??? BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM 97VECTRA GLS VİTESİN O DERİ KISMI BAYA YIPRANMIŞ HATTA PERİŞAN VAZİYETTE YÖNLENDİREBİLCEĞİN ANKARADA UYGUN FİYATA BİLDİĞİN Bİ YER VARMI