vectra cdx ilan hakkında görüş?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

İlandaki araçla ilgili görüş bildirebilir misiniz?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-cdx-cookk-acilll-151100356/detay/

Sağ ön çamurluk değişmiş sadece ve etek altı boyalardan bahsediyor. lpgli 150bin km de.

akşam arayıp yarın gidip bakmayı düşünüyorum. 10 günlük ilan ve uygun fiyatta olması ile hala satılmamış olmasından dolayı biraz şüpheliyim. boya ve değişenli böyle bir araç bu fiyatı eder mi? gerçi bu kıvamda araçlar 20-23bin arası hep. alırsak nelerine daha bakmalıyım? vectra b kasalara oldukça yabancıyım.

Teşekkürler

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turan bey araba çok diri durmuyo öcelikle onu söyleyim ne biliyim bana yorgun gibi geldi artı bu fiyat ne kadar acil olursa olsun normal değil bence.:( şahsen ben çok acilleri gördüm adamlar 18-19 bin tl yazıyolar veriyolar. arabaya çok iyi bakıtın özellikle motor aksamına servise götürüp ekspertiz yaptırabilirsiniz 100-200 tl veririsiniz belki ama sonradan başınız çok ağrımaz. tramer sorgusu yaptırın kazası felan var mı diye plakadan. yani bu arabanın dış kabortadan çok motoru insanı üzüyo onun için motora çok çok iyi bakıtın.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turan bey araba çok diri durmuyo öcelikle onu söyleyim ne biliyim bana yorgun gibi geldi artı bu fiyat ne kadar acil olursa olsun normal değil bence.:( şahsen ben çok acilleri gördüm adamlar 18-19 bin tl yazıyolar veriyolar. arabaya çok iyi bakıtın özellikle motor aksamına servise götürüp ekspertiz yaptırabilirsiniz 100-200 tl veririsiniz belki ama sonradan başınız çok ağrımaz. tramer sorgusu yaptırın kazası felan var mı diye plakadan. yani bu arabanın dış kabortadan çok motoru insanı üzüyo onun için motora çok çok iyi bakıtın.

EyvAllah üstadım. Expertten kaçmam zaten. 100-300 arası fiyat veriyorlar sanırım. hiç farketmez. 16000 verip 100 200 den kaçmak olmaz. daha büyük sorun açmasını istemem sonra.

Jantlı vs araç belli ki genç kullanıcı :) dediğiniz gibi biraz hırpalanmış hor kullanılmış olabilir.

Bir konuşayım akşam, güzel bi imaj bırakırsa yarın gidip bakarım artık.

Tşk ilginize

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim inşallah iyi çıkar ağız tadıyla binersiniz. jantlar çok güzel duruyo bu arada beğendim ben.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim inşallah iyi çıkar ağız tadıyla binersiniz. jantlar çok güzel duruyo bu arada beğendim ben.

Valla duruşu güzelde aradım şimdi

Devir daim değişmeli ve tambonda boya çatlakları var diyor. 200 tl masraf

artı belaltı hariç kaputta da boya varmış. bu kısmı canımı sıktı vazgeçtim.

Artık başka bakacağız.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç önden darbe almış. far yıkama sistemi iptal edilmiş. bu halde muayeneden geçemez zaten. ;)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3cvc.jpg

Zaten 2-3 ay önce almış arabayı, km'sinin orjinal olduğu pek inandırıcı gelmedi.
Diri de durmuyor, ilanı ilk açtığında o aracın seni cezbetmesi gerek. Onu hissedemedim.
Benim tavsiyem başka ilanlara bakın, ucuza kaçayım derken yaptığınız masraflar sizi araçtan soğutur.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde ben triger değişimde devirdaimi de değiştiriyorum... Ustalar böylesinin sağlıklı olduğunu söylüyorlar... Şimdi sadece devirdaim değişmeli demek ne oluyor ben anlamadım...
trigeri iyi demek mi istedi acaba...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç önden darbe almış. far yıkama sistemi iptal edilmiş. bu halde muayeneden geçemez zaten. ;)

Akıllı vida çıktı mertlik bozuldu zaten :) varsa çıkan bişey at akıllı vidayı geç git.Araba hışır duruyor bu arada.Önden french kiss vermiş Bahadır ın dediği gibi...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz görünmüyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi