vectra cdx & c 200 elegance

c 200 elegance alınır mı?

• Kullanılan toplam oy
    23

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik opel alalım kardeşim sana :) c kasa vectra olabilir h kasa astra olabilir

bence kendi aracını sanayiye götürüp otomatik şanzımana çevirelim...bahadır opeliyle kardeş gibi olmuşlar 5-6 senedir...kader ayırmıyor onları...bağımlılık yapıyor bahadırın araç...benim bile hoşuma gidiyor ben alcam onun arabayı...:D

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bmv temız duruyor 3,18 olsaymış tadından yenmezmış :D
c200 compresor 98 model 24 bıne verıyodu bayramdan once arkadas dedı al al tanıdıgın varsa alsın oyle kaldı 98 model compresor du cok emınım

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmv temız duruyor 3,18 olsaymış tadından yenmezmış :D
c200 compresor 98 model 24 bıne verıyodu bayramdan once arkadas dedı al al tanıdıgın varsa alsın oyle kaldı 98 model compresor du cok emınım

dediğiniz araçların fiyatları 27 den başlayıp 35 e kadar gidiyor...komprösör bide üstelik...24 çok iyi bir rakam ve şaşırtıcı bir rakam...bişey olmasın arabada?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dediğiniz araçların fiyatları 27 den başlayıp 35 e kadar gidiyor...komprösör bide üstelik...24 çok iyi bir rakam ve şaşırtıcı bir rakam...bişey olmasın arabada?
bende sımdı fıyatlara baktım ucmuş herkes 24 bıne vercek dedı beyaz renk dedı oyle kaldı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence kendi aracını sanayiye götürüp otomatik şanzımana çevirelim...bahadır opeliyle kardeş gibi olmuşlar 5-6 senedir...kader ayırmıyor onları...bağımlılık yapıyor bahadırın araç...benim bile hoşuma gidiyor ben alcam onun arabayı...:D

Bunu ben de düşündüm ama çok masraf çıkıyor :(.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğiniz araçlar 30000-31000 liradan aşağı bulunmuyor eğer temizse. bu da 2 tane cdx demek oluyor :D

kendim cdx e biniyorum. aracımın üzerine 4000 tl verip bahsettğin arabayı kesinlikle almam. bize nasip olmadı ama binenlerin hep söylediği mercedes c ile e serisinin arasında ciddi farklar olduğudur.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim cdx e biniyorum. aracımın üzerine 4000 tl verip bahsettğin arabayı kesinlikle almam. bize nasip olmadı ama binenlerin hep söylediği mercedes c ile e serisinin arasında ciddi farklar olduğudur.

birisi d birisi e sınıfı tabiki fark olacaktır. 2000 model vectra cdx ve 1996 model omega cd kullanıyorum. aradaki konfor ve keyif farkına inanamazsınız. bunun yanında 2 tane e geçti elimizden. c ile e arasında ne kadar fark varsa fazlası opel ve mercedes arasında da var.