Vectra C yolcu ve sağ arka tabanlarda ıslaklık

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta arabayı temizlerken farkettim, aracım tabanında şapır şapır su var. Bayramdan dolayı bi ustaya da gösteremedim. Bu su 3 gun icinde arka koltuğun oralara kadar yayılmış. Sağı solu elledim ama üst taraflarda ıslaklık yoktu. Tabandan gelen bi ıslaklık olduğunu düşünüyorum, sizce sebebi ne olabilir. Bu arada kapı lastiklerinde bi sıkıntı yok

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız su ile temas ettimi yikattiniz yada yağmur yagdimi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günlük güneşlik havada bu şekilde oldu. Klima hortumundan şüphelendim. Videodakinde de aynı sorun var ama ne yaptığını anlayamadım

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su ile temasını ön cam su gideri tikanarak polen filtresi önünden klima fani içerisinden yolcu tarafini islattigini bildigim icin sordum
Sizin sorun baska

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serhatkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buna benzer bir problemi bende yaşamıştım. özet geçmem gerekirse aracın sol arka tekerine ters yoldan gelen ve kör noktamda olan bir araç yaklaşık 20km süratle vurmuştu. görüntü olarak herhangi bir şey yoktu ama kış ayları gelip yağmurlar başlayınca, bagaj halısı dahil arka sol koltuklar sırılsıklam ıslanıyordu. meğer darbe alınan arka teker davlumbazı çatlamış ve araç yol katettikçe içeri su atıyormuş. serviste onardılar ve sorun tamamen giderildi.

Evo34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr
Daha önceki Ford Mondeo aracımda vardı aynı sorun.
Birçok yere gösterdim çözüm bulamadılar. Sonra sanayide bir usta arka stop lambasının kenarındaki conta eridiği için buradan alıyor dedi, yok ondan değildir dedim. O contayı yeniledik alma kesildi.
Arka stop lambası etrafını bir kontrol edin derim.

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka far çatlak zaten benim ordan su alıyor olabilir. Baktırıcam teşekkür ederim