vectra c tam uyumlu teyp onerileriniz...

3slymn2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c ye navigasyonlu direksiyon kumanda uyumlu bi teyp almak istiyorum hangi teybi önerirsiniz?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de takip ettiğim bir mesele ve kısmetse bu yaz taktırmayı düşünüyorum ancak direksiyon kumandaları ve yol bilgisayarı ekranında radyo bilgileri kullanılamayacak..Onun yerine anlık tüketim ya da tarih çıkıyor..Ben yine de sunduğu hizmete değer görüyorum...Navitech/necvox/oem vs gibi ürünler var ama çoğu aşağı yukarı aynı...En fazla ses çıkışı ve özellik sunanı arayın derim..

3slymn2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de takip ettiğim bir mesele ve kısmetse bu yaz taktırmayı düşünüyorum ancak direksiyon kumandaları ve yol bilgisayarı ekranında radyo bilgileri kullanılamayacak..Onun yerine anlık tüketim ya da tarih çıkıyor..Ben yine de sunduğu hizmete değer görüyorum...Navitech/necvox/oem vs gibi ürünler var ama çoğu aşağı yukarı aynı...En fazla ses çıkışı ve özellik sunanı arayın derim..

ben bir tane buldum %100 uyumlu diyor ne kadar doğruysa
http://www.sanalpazar.com/For-x-Opel-Navigasyonlu-Multimedya-Double-Teyp-Oem-Fit__isp3927808#imgd

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fiyat biraz pahalı gibi sanki..Benim baktıklarım 700 küsür lira idi..sahbndencomda var..Ayrıca makyajlı kasa ve 05 model vectralarda bu ürünlerin sorunsuz çalıştığını biliyorum soket uyumluluğundan ötürü..Bizim araçların soketleri farklı alt yapı soketleri olduğundan ürün elinizde kalabilir..Ya da usta bir elektrikçi halledebilir..

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fiyat yüksek. Yukarıda da söylendiği gibi 700 TL ye satan yerler var ve bir kaçı ile görüştüm. 2003 modellerde 2 3 model var ve bir tanesi uyuyor mutlaka deniyor. Yani direksiyon kumanda tuşlarının çalışması açısından bu söyleniyor. 2004 ve üstünde ise bu sorun yokmuş. Direksiyon kumandaları çalışıyor. Ben de düşünüyorum ama ciddi anlamda kararsızım. Zira bu teypler ucuz ve çok işlevsel ama orta veya profesyonel bir ses sistemi düşünüyorsanız ses çıkışları yetersiz. Tabii bu ne beklediğinize bağlı. Kendi teybimi taktırmayı düşünüyorum ama bu araçların orto konsolü çok bütünleşik durduğu için haricen çerçeve ile takılan teypler görüntüyü maalesef biraz bozuyor. Ben de aşırı derecede kararsız kalmış durumdayım. Ama alırsam 700 TL civarında olan ürünlerden birini alacağım.