vectra c spor yay

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Allah.. ruhsat icin.. gorevli memur yanlis yazmis.. neler yapiliyor..
vectra c x16xe yok.. olsa bile o 288 derece egz. uygun!!
senin hatalarin var.. kontrol et istersen dbilasin sitesinden.. egz. leri dikine tutarsan db yazisini gorursun..

Son düzenleme:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapıkredi bankası . şube kodu 959 merter tekstil merkezi. hesap no: 84831217 volkan özbay.

sayın TTuner söz verdiği için mesajı sildim bilginize arkadaşlar . tatlıya bağlıyoruz

Son düzenleme:

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
verdegin parcaları vectra c diye verdgin egzantrik corsa emmemanifolduda sonradan yapılmıs orjinal diye yutturdugun mallar yüzünden 7bin tl ödeyip motor yaptırdık allah razı olsun zaten bendeki mantık ta hata işine yarasa bana neden satacaksın yada 1günden neden cıkartıp satacaksın isteidgin zman parcaları al o parcalar takılı deil ... orjianal dplas egzantrik 1200 eura vectra c ye uyumlu bi iş yaparken milletin canını yakmadan yapın yada dogruyu söyleyin parayı yerim diyosan yerim adresim tel belli anlastıgımız parayı gel al parcalarda sana hediyem olsun ....

motor kodu bende ruhsatta x16xe yazıyor...

Şu cümlelerin bu işte ne kadar takipci yada ne kadar bilgili olduğunu ortaya koyuyor. volkanın aracına yapılan bu işlemlerle ilgili yüzlerce mesaj var. 1 tanesini bile okumadın! o parçaların ne olduğunu bi çok kimse biliyor canlı gören insanlar var niye 1 tanesi bile demediki dblias değilde başka bi ürün. yada bu işlemler yapıldıktan sonra volkan neden almadı motoru elinede sen aldın? Yada bu zamana kadar nerdeydin. gel kardeşim buraya senden aldım bu parçaları ama başıma bunlar geldi diye? insanları suçlamadan ilk önce kendini bi tart ölç biç? ondan sonra burda laf söyle!

Ayrıca vectralarda 99 model astraların motoru olduğunuda bilmiyorduk teşekkürler!

Arabanı bi tanı ilk önce istersen. ondan sonra yapacağını yap!

ttuner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın motor kodunu hatalı yazmısım ben öle hatırladım bianlık buarada parcalar orjinal sorun yok geri kalan bos muhabbet ayrıca ben bilmiyorum vectrayı.... siz bilgili arkadaslar varken bana laf düsmez haklısınız ....

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
haklısın motor kodunu hatalı yazmısım ben öle hatırladım bianlık buarada parcalar orjinal sorun yok geri kalan bos muhabbet ayrıca ben bilmiyorum vectrayı.... siz bilgili arkadaslar varken bana laf düsmez haklısınız ....

Sen varken bize laf düşmez arkadaşım. özelde yazdıklarının %100 ünü de bilmiyordum aydınlattın beni.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın TTuner söz verdiği için mesajlarımı sildim bilginize arkadaşlar . tatlıya bağlıyoruz

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben zaten diyorum parcalarıda parayıda veriyorum alıp hayrını görsün parclar hediyem....

Volkancım bu arkadaş yalan oldu herhal? yok epeydir ortalarda ödemedi hala dimi paranı? yada parçaları teslim etmedi?

SERCAN 2.0 T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bizimemlakofisi.com
kesinlikle h&r
eibach . mad ve konı tam 3 takım hepsini denedim ama kesinlikle h&r