vectra c multimedya

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c için multimedya bakıyorum ama bulduklarımın hepsi astra h lardaki gibi ortasında çıkıntı var çıkıntı olmayan varmı acaba

yoksa tavsiye edebileceğiniz direksiyon kontrol uyumlu ışıklandırması sarı renkte olan göğüsle aynı renkte bir ürün tavsiye edebilirmisiniz

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Maalesef ortasında çıkıntılı olan modelden almak zorundasınız. Ben navix marka aldım ve merak etmeyin ortasındaki çıkıntı hiç göze gelmiyor. Zaten opel için yapılan versiyonların hepsi gövde ile aynı renge sahip ve sarı tonda... Diğer markaları da araştırdım, navix in yetkili bayii olan arkadaşı tavsiye ettiğin için satın aldım ve memnunum. Bu arada aracınız kaç model? 2003 ve öncesinde olan vectra C lerde maalesef direksiyon kumandaları çalışmıyor.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2004 model.navix icin link atabilirmisiniz acaba.birde soket uyusmazligi varmi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2004 model.navix icin link atabilirmisiniz acaba.birde soket uyusmazligi varmi

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-uyumlu-navigasyonlu-oem-teyp-123757004/detay

Cihazı bu firmadan satın aldım. Mağazalarına gittim ve montajı kendileri yaptı. Navix in yetkili bayii olan arkadaşımda fiyat çok daha yüksek ama aynı ürün... Yetkili bayii ler fiyatı çok yüksek tutuyor ama aynı 2 yıllık garantiyi bu firma da veriyor. Soket uyuşmazlığı yok, zaten opel araçlar için üretildiği için soketleri birebir uyumlu... İçinden gerekli tüm aparatları çıkıyor. 2004 model de direksiyon kumandasında muhtemelen sorun çıkmayacaktır.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az once aradim bu firmayi ve direksiyon tuslarinin calismayacagini ama soketlerin uyumlu oldugunu soylediler.tesekkur ederim ilginiz icin tuslara takildim simdi de

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon simidiniz astra h ile aynı ise kumandalar çalışır meraklanmayın

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL multimedya oem TV-DVD NAVİGASYON OEM KAPINDA ÖDE sahibinden.com'da - 142240926

c kasa vectra almaya niyetim varken sakaryada birara sormuştum. sanırım sizin aradığınız ürün bundan. o zamn gerçeğinide görmüştüm ama çıkıntı varmıydı yokmuydu hatırlayamadım. resimdeki ürün vectraya uyumlu sanırım ortası düz gibi .

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...vd-navigasyon-oem-kapinda-ode-136197178/detay

bu üründe çıkıntı var ama ilkinde yok

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki üründe de çıkıntı var... Renk koyu olduğu için belli olmuyor arkadaşlar... İki ürün de aynı sadece çerçeve rengi değişik. Bu üründe orta bölümü çıkıntısız olan bir versiyon yok maalesef ama daha önce de yazdığım gibi hiç göze batmıyor emin olun...

RDDN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm. 2003 vectra c den çıkma. orta kısımdaki çıkıntı rahatsızlık vermiyor. bizzat abim tarafından kullanıyordu. araç pert oldu. bu cihazda elimizde kaldı. ekran ışıklarını farklı tonlarda ayarlayabiliyorsunuz da.. eğer cihaz almadıysanız ve düşünürseniz mesajınızı beklerim... saygılarımla.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...p-for-x-x-3030-o-opel-uyumlu-141984181/detay/

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar epey araştırdım c kasalar için çıkıntısız teyp bulunmamakta opelin orijinal bir üretimi yoksa eğer (navi ekranlı )
turgay bey in önerdiği linkten 660 tl ye navix 7708 modelini aldım teşekkür ederim ilginiz için