Vectra C Karter Muhafaza

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlarım İnternet'ten Siparişle Aracıma Karter Muhafaza Aldım. Yanında Bağlantı Aparatları da Geldi 2 Tane Somun 2 Tane Vida. Araca Takmak İçin Arkadaşın Yanına Gittim Aracı Yukarı Kaldırdık Ama Bir Türlü Nasıl Takılacağını Çözemedik. Aracın Altında Tutturmak İçin 4 Tane Yer Var Ama Bana 2 Tane Vida Geldi. Vidanın Direk Olarak Takılacağı Bir Yer Yok Zaten Olsa da 2 Vida Eksik. Somunlar Aracın Altındaki Yere Tam Olarak Oturuyor Ama Aşağı Doğru Düşüyor Bizde Somunları Oraya Kaynak Yaptırmayı Düşündük Ama Yine de Sizlere Danışmak İstiyorum. Yardımlarını Bekliyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizimkinde varda nasıl takıldığına hiç bakmadım. Geçen yağ değişiminde çıldırtmıştı yağ tıpası açılmıyordu onun yüzünden delik delmek için açtım. ama nereye hangi vida atılır hiç bakmamıştım... 4 tane vida atılıyor ama onu biliyorum :)

rahmiankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, sanayiden bana karter muhafazanın vectra c lerde harareti artırdığı söylendi, aslı var mı acaba? (Kars'tayım)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne harareti arttırması abi ya. Vectra c'nin harareti sabit kalmıyorki 110 85 arası gidip geliyor :D sıkıntı yok ben kullanıyorum tavsiye ederim. Altı çok alçak benim gibi bir memlekette yaşıyorsanız kesinlikle taktırın...