Vectra c için SAVA lastik nasıl acaba

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik olayı büyük arge ister tesis ister labaratuar ister v.b eski firmalar ufakdan ekleye ekleye bugünlere gelmişler artık yüzmilyon dolarlık adamların bir yatırımı yüksek teknolojisi var..

yeni firmalar o yüzden bana inandırıcı gelmiyor yani kaliteli birinci sınıf mal yapıcakları pek inandırıcı gelmiyor.. büyük firmaların kalitesinde üretebilmeleri için en azından oorantıda argeleri olmaları laızmki buda milyon dolarlık yatırım ve tecrübe v.b demek..

C

cevdet_44

Bilgi Girilmemiş
ben 2 ay önce goodyr yeni lastigi çıkmış onu taktırdım satan tanıdıkdı aldım ama pişman oldum miclen almadıgım için eski arabamda vardı çok iyiydi.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence lastik bir arabanın ayaklarıdır.Ayakkabı değil ayakları.Ayakkabıda sorun olsa da bir şekilde yürürsün yoluna devam edersin umursamadan fakat ayağında bir sorun olduğunda ya düşersin yada yürüyemezsin.Bu sebeple iki paket sigara az içip ( örnek olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın) kaliteli lastik almakta fayda var.Bunun için bir çok dünya standartlarında yapılan testler mevcut bunları inceleyebilirsiniz.Şu da bir gerçek ki, kusursuz lastik yoktur.Bir lastiğin yol tutuşu hem ıslak hem kuru zeminde çok iyidir fakat ömrü kısadır.Kimi ömrü uzundur fakat serttir yol tutuşu diğerine göre zayıftır.Her lastiğin birbirine zıt yönleti var.Bütün beklentileri tek lastikte bulmak biraz zor olsa da kaliteden ödün vermemek gerekli.