vectra c hoporlör

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar formda aradım konu kalabalığı olasın diye ama bulamadım.2006 vectra c aracıma hoporlör öneriniz varmı yada yaptıran varmı şuankide fena değil ama daha iyi bir ses istiyorum.fakat öyle anfi falan taktırmak istemiyorum sadece hoporlör teşekkürler...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi istemiyorsaniz orjinal ana unite ile cok da farkli sesler elde edemezsiniz...anca kapilara yalitim kolonlarida focalin dlsnin yada hertzin koaksiyel diye tabir edilen kolonlari ile degistirirseniz bi nebze de olsa guzel ses alirsiniz....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amfi kompenent ve bas ile daha iyi sonuc alirsiniz...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orjinal kolonları çıkartıp yerine aynı orjinal boyutta jbl component iki takım aldım önlere ve arkalara birde anfi bağladım ses güsel ve tok oldu..

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bakacam artık izinde güzel bişeyler yaptırayım diyorum...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim araçların orjinal kolon boyutu ya 13cm di ya 16 unuttum şimdi çok oldu aynı boyutta ön ve arkalar için iki takım kaliteli bir markanın component takımını alırsanız.. birde ona bir anfi bağlatırsanız ses çok güzel olur.. tesisat takan yerler genelde şunu der sakın kanmayın abi bu kadar masrafa girmişsin bu teyple olmaz şu tip bir şey al falan filan.. ben orjinal teybe bağlattım anfiyi çokda güzel oldu..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yanlış olmasın ama bende 13cm diye biliyorum.
valla orj. radyo benim hiç hoşuma gitmiyor:D ses açıyorum bass kısılıyor, uzun süre dinliyorum kendini korumaya alıyor vsvs. zaten orjinal hoparlörler dursun, sadece radyo panelini değiştirin ses yine çok farkeder. birçok arabada durum böyle. (2 sene öncesine kadar 2006 Vectra Comfort'a biniyordum)

ama bence eğer toptan harcama yapmayacaksanız sırayla arka hoparlörler, ön hoparlörler, radyo değiştirip sonra da gerekirse amfi bağlatırsanız

msahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c''ler 17cm hoporler kullanır,,, inşallah 1 aya kadar ana ünite hariç tüm sistem yeniden kuracaz :) :)