vectra c direksiyon yağı

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi akşamlar benim 2004 model vectra c comfort aracım var bundan 2 ay önce ağrı ya gelirken yolda taşa vurduk yağ kartelimidir ne delindi neyse onu halletikte şimdi geçenlerde farkettim direksiyon yağı deposundan yağ eksiliyordu ağrıda opel servisi olmadığından orjinal direksiyon yağı yerine atf 2 koydum ve yaklaşık 5 6 gün sonra gene azalmıştı burda servis yok usta yok arabamıda burdaki ustalara kurcalatmak istemiyorum acaba kaçırmanın nedeni direksiyon yağ deposundanmı yoksa direksiyonla ilgili parçalardanmı yağ eksilince takviye yaptım direksiyonda herhangi bir sertleşme olmuyor tabi yağ tamken herhangi bir sesde gelmiyor direksiyondan görüşleriniz için şimdiden saolun herkes allaha emanet olsun

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
direksiyon kutusundan kaçırıyor olabilir veya pompa hortumlarından olabilir sanayide iyi usta bulup baktırın derim sorunu size söyler zaten usta kutu ise söktürme çok hassastır

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abi saolasın bu direksiyon kutusu tamiri yada değişimi çok fazla para tutarmı allaha emanet ol

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka görüşü olanlar tecrübelerini aktarırsa sevinirim malum ağrıda kaliteli işinden anlayan usta yok tabi bu benim görüşüm en yakın servis erzurumda orayada işi yoğunluğundan gidemiyoruz

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abi saolsın verdiğin bilgi için bu sıkınyıyı yaşayan varsa veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar görüş bildirirse çok iyi olur herkesev saygılar