vectra c de olmaz deme radyoda cızırtı oluyor

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki aracımda da öyle bir sıkıntı yaşamadım. İlginç..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var hatta bazen radyo gidiyor uzun bir süre gelmiyor tekrardan radyonun kayıtlı olduğu kanal tuşuna basmam gerekiyor geliyor.. ama işim olmuyor dediğim gibi üç dört cd im var bana yetiyor

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman C2 lerde kronik problem diye bir genelleme yapılabilir. C1 lerde yok gibi sanki.. Gerçi eski aracıma göre şöyle bir fark var. CDC 40 opera ile ilgili diye düşünüyorum (çünkü test modunda radyo frekanslarının çekim gücü falan da görünüyor, bunları baz alıyor olabilir), bazen kanala basınca search yapıyor kanal ismine göre ve gecikmeli geliyor. Ama cızırtı ile ilgili bir sorun yaşamadım...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldum olası kasetli zamanlarda bile radyoyla pek işim olmazdı çünkü dinlediğim müzik zevkinde pek kanal yok zaten olanlarda beğendiğim müzikleri vermiyor türkçe pop la falan işim olmaz zaten zevk tarz meselesi yani radyoyla pek işim hiç olmadı o yüzden hışırtı falanda pek önemsemedim..

eskiden de kasetçim vardı ona özel doldurma kasetler yaptırırdım kendimde evde yapardım genelde araçda hep onları dinlerdim.. hatta hababam sınıfı filminin bile kasetleri vardı zeki metin deliler tiyatrosunun kasetleri vardı o zamanlar görüntü olmasada ses vardı :) şimdi de aynı şeyler tek far artık her şey cd de eskiden bir kset 12 şarkı alırdı şimdi bir cd yüzlerce şarkı alıyor :)