vectra c brc mi atikermi ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar yorumlar için 3-4 gün oluyo taktıralı gayet sorunsuz görünüyor en çok hoşuma giden ise kaputu açtığımda lpg ye dair hiçbir kablo vs.görünmemesi. işçilik gerçekten çok iyi özençlerde

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc ile atiker yan yana bile gelemez bence...aracın çekişinden, yakıt tasarruf farkına kadar her anını çok farkedeceksiniz.. italyan lpg sisteminden kesinlikle vazgeçmeyin..

vectra2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc taktır arkana bakma uzun süre lpg arızan olmaz ama yetkili servis olmak kaydıyla atikerden uzak dur.lovato da olabilir benim araç ta lovato takılı 2004 opel vectra c

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
@Astraopc ;

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.Firmamıza bu tip yönlendirmeler çoğu zaman oluyor ama sizden duyması beni ziyadesiyle memnun etti.Selamlar...

Corum yazıyor profilde özencler otogazdan başka yere gitmeyin. Tr nin bir numaralı LPG dönüşüm noktası orası zaten.

Brc ve özencler başka bir seye gerek yok.

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
Sayın Lampard ;

Aracınızı ve BRC'nizi güzel günlerde kullanın.Memnuniyetinizin uzun süre devam etmesi dileğiyle...selamlar...

teşekkürler arkadaşlar yorumlar için 3-4 gün oluyo taktıralı gayet sorunsuz görünüyor en çok hoşuma giden ise kaputu açtığımda lpg ye dair hiçbir kablo vs.görünmemesi. işçilik gerçekten çok iyi özençlerde

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
takmasını bilen pro biyer ne takarsa taksın vectralar lpg ile sıkıntısız. bende atiker vardı 1 kere bile sorun yaşamadım

Mefsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b kasa var 1997 model yeni aldım BRC marka takılı üstüne yeni takıldı ve şuanda yanlış hesaplamadıysam 0.26 yakıyor otomatik vites araç birde...

depoyu gaz kesene kadar doldurdum 100 km gittim tekrar gaz aldım ona göre hesapladım dogru galiba :)