vectra c- astar classic ıı

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar selamlar vectra c 2004 aracımı satıp yerine 1.7 cdtı astra classik 2 almayı düşünüyorum astranın yakıtı inanılmaz düşük (4,8 lt / 4 lt) ne dersiniz sayglar:bir:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vectra C ile dizel Astra G yi hiç kullanmadım, o nedenle onları kıyaslayamam ama şu an hem benzinli 2.0İ Vectra A hem de LPG'li 1.4İ Astra F kullanan birisi olarak; Astra'nın yakıt tüketimi Vectra'ya oranla düşük, yedek parçası da daha ucuz ama her zaman için konfor ve performans açısından Vectra'yı tek geçerim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vectra C ile dizel Astra G yi hiç kullanmadım, o nedenle onları kıyaslayamam ama şu an hem benzinli 2.0İ Vectra A hem de LPG'li 1.4İ Astra F kullanan birisi olarak; Astra'nın yakıt tüketimi Vectra'ya oranla düşük, yedek parçası da daha ucuz ama her zaman için konfor ve performans açısından Vectra'yı tek geçerim.

Abi ekonomisi batsın vectram nere de? Diyor musun? Yolda :rakir:

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra da lpg vardır galiba. eğer sıkıntı yok ise bence de gerek yok. dizel astra yakıt olarak ciddi az evet ama km düşük olmalı dizel 2. eli biraz sıkıntılıdır hep bana göre. çünkü geçimişinde yakıt nasıl alındı nasıl kullanıldı vs. birde her kişi dizel araç kullanamaz bana göre

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:sürüş keyfi olarak ayni görüşteyim ama şehir içinde 5litre yakıyor araba temizi olsa çok mantıklı vectra şehiriçi 40 kuruşa yakın yakıyo benzinde başını alıp gidiyo :bisiklet:

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:alkis:sürüş keyfi olarak ayni görüşteyim ama şehir içinde 5litre yakıyor araba temizi olsa çok mantıklı vectra şehiriçi 40 kuruşa yakın yakıyo benzinde başını alıp gidiyo :bisiklet:

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi ekonomisi batsın vectram nere de? Diyor musun? Yolda :rakir:

ekonomi çok önemli agam uzun yol haricinde binemiyorum allaha şükür :D

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra da lpg vardır galiba. eğer sıkıntı yok ise bence de gerek yok. dizel astra yakıt olarak ciddi az evet ama km düşük olmalı dizel 2. eli biraz sıkıntılıdır hep bana göre. çünkü geçimişinde yakıt nasıl alındı nasıl kullanıldı vs. birde her kişi dizel araç kullanamaz bana göre

lpg taktırmadım hiç aracım temiz ama o aracın yakıtıda beni fena halde çağırıyor şeir içinde 18 kuruş yakıyı temizini bulmak harbi zor ama

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem atım doru olsun hemde arpa yemesin diye bir şey yok şahsen benim atım doru olsun arpayı da çok yesin ama hakkını da versin ;)[/QUOTE

:rulet: