vectra c 2.0t arıyorum...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O beyaz 2.0 t kadir abi paylasmisti sitede.

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bıktım vectra aramaktan. 1 gt antalya, 1 cdti 2007 mersin, 1 tane kocaelinde baktırdım. 2-3 tane ben baktım yok yatmıyor kafaya. Yamuk yumuk vuruk yorgun yok temizine tomarla para istiyorlar geçici olarak vazgeçiyorum...

Veee hafta başında gördüğüm cruze u almaya niyetlendim. Bugün experti aldık yarın sıkıntı olmazsa inş satışı halledeceğim.
2011 design edition 21.000 de sıfır gibi araç.

Vectra sevdamı mecburen erteliyorum��

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça alıyorsunuz cruze'yı.
ben 35750 verdim gri wtcc edition 2012 düz. lt paketti. alırken iyi kontrol ettirin genelde selenoid valfi arızalı oluyor çok para değil. araç güçten düşüyor filtreleri kırınca sorun düzeliyor. birde egzantrik tarafında bir sıkıntı çıkıyor o gerçekten pahalı...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet Vectra C hayalini kafasına koyup tek tek vazgeçiyor :D Önce hamza abi, şimdide Turan abi :D Hayali gerçekleştiren bi [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] var sanırım :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet Vectra C hayalini kafasına koyup tek tek vazgeçiyor :D Önce hamza abi, şimdide Turan abi :D Hayali gerçekleştiren bi [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] var sanırım :D

Boyasına kmsine taksaydım ben de alamazdım ki, bişeyi gerçekten istiyosan bazı şeyleri görmezden gelirsin ve ileride olabilecek bazı şeyleri hesap edip göze alırsın. İyi ki almışım.

20px3jl.jpg

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyasına kmsine taksaydım ben de alamazdım ki, bişeyi gerçekten istiyosan bazı şeyleri görmezden gelirsin ve ileride olabilecek bazı şeyleri hesap edip göze alırsın. İyi ki almışım.

Yeni plakanın bi özelliği var mı senin için onu sorayım?
Ha bi de hazır plaka değişimini yeni yapmış biri olarak bana yaptığın masrafları, plakanın nasıl alındığını, istediğin plakayı alıp alamadığını bi yazar mısın Mert... Bu işlerle bende meşgul olacağım galiba, bilgileneyim cahil kalmayayım :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni plakanın bi özelliği var mı senin için onu sorayım?
Ha bi de hazır plaka değişimini yeni yapmış biri olarak bana yaptığın masrafları, plakanın nasıl alındığını, istediğin plakayı alıp alamadığını bi yazar mısın Mert... Bu işlerle bende meşgul olacağım galiba, bilgileneyim cahil kalmayayım :D

Plakanın özelliği 11 plaka olması, babama aldık arabayı okul bitene kadar bende kalıcak zaten pek binmiyorum da alışmamak için sadece pis görünce yıkıyorum koyuyorum tekrar kapının önüne. Okul biter bu yaz ben askere giderim ve araba bundan sonra hep bilecikte kalır. Eski arabayı nokta hatasız getirdik bileciğe, kapının önünde haşat ettiler arabayı, kapılarda vuruklar anahtar çizikleri mı dersin, kaputun üstünde XOX çizilmesi mi dersin...Türkiye'nin en pislik insanına sahip şehri Bilecik'tir kalıbımı basıyorum ! Afyonda 1.5 sene durdu tek yaşadığım sorun lastiğimin patlaması, bilecikte 3 ay durdu Plaka 06 diye haşat ettiler arabayı, o yüzden bu arabada göze alamadık 11 yaptık plakayı. Babam özellikle AL olacak dedi, 25 gün kadar bekledik 11 AL plaka açılmasını, sıradaki plakayı alsak 11 ER kodlu olanı alacakmışız...

Şimdi yeni arabayı aldın diyelim, noterde sana soracaklar plakanız aynı mı kalacak yoksa değiştirecekmisiniz? Hayır dersen 99 lira evet dersen 192 lira noter harcı isteyecekler. Sigortacıya gidip EK1 belgesi alıp trafik şubeye gideceksin, EK1 belgesi isteyebiliyorlar, isterlerse sigortacına gidip 10 liraya EK1 belgesi çıkartıyosun. Sonra şöförler odasına gidip 25 lira harç verip plakaları bastırıyosun. 1.5 saat içinde basılmıştı bizimkiler, yukarıda da bahsettiğim gibi Bilecik insanı pisliktir. Sanayiye gidip plakaları 2 vida ile tutturmak için 10 lira verdim, babam ve emmoğlu zor tuttu giricektim adama...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plakanın özelliği 11 plaka olması, babama aldık arabayı okul bitene kadar bende kalıcak zaten pek binmiyorum da alışmamak için sadece pis görünce yıkıyorum koyuyorum tekrar kapının önüne. Okul biter bu yaz ben askere giderim ve araba bundan sonra hep bilecikte kalır. Eski arabayı nokta hatasız getirdik bileciğe, kapının önünde haşat ettiler arabayı, kapılarda vuruklar anahtar çizikleri mı dersin, kaputun üstünde XOX çizilmesi mi dersin...Türkiye'nin en pislik insanına sahip şehri Bilecik'tir kalıbımı basıyorum ! Afyonda 1.5 sene durdu tek yaşadığım sorun lastiğimin patlaması, bilecikte 3 ay durdu Plaka 06 diye haşat ettiler arabayı, o yüzden bu arabada göze alamadık 11 yaptık plakayı. Babam özellikle AL olacak dedi, 25 gün kadar bekledik 11 AL plaka açılmasını, sıradaki plakayı alsak 11 ER kodlu olanı alacakmışız...

Şimdi yeni arabayı aldın diyelim, noterde sana soracaklar plakanız aynı mı kalacak yoksa değiştirecekmisiniz? Hayır dersen 99 lira evet dersen 192 lira noter harcı isteyecekler. Sigortacıya gidip EK1 belgesi alıp trafik şubeye gideceksin, EK1 belgesi isteyebiliyorlar, isterlerse sigortacına gidip 10 liraya EK1 belgesi çıkartıyosun. Sonra şöförler odasına gidip 25 lira harç verip plakaları bastırıyosun. 1.5 saat içinde basılmıştı bizimkiler, yukarıda da bahsettiğim gibi Bilecik insanı pisliktir. Sanayiye gidip plakaları 2 vida ile tutturmak için 10 lira verdim, babam ve emmoğlu zor tuttu giricektim adama...

Hmmm.. Peki plaka seçimi nasıl?
Şöyle bişey duydum; Sallıyorum benim için özel olduğu için ben 38 AD 038 veya 38 AH 777 plakayı boş buldum misal.. O boş plakaya hemen yumulabiliyomuşsun, e-devletten sorgula, sıkıntı yoksa yardır diyorlar... Var mı bunun aslı? Plakayı neye göre seçiyoz yani?

Bi de bu işleri Trafik Müşavirleri ( http://www.trafikmusaviri.com/kayseri-1.html ) hallediyor diye duydum... Yani ben o plakayı alamıyosam bile onlar belli ücret karşılığında o plakayı ayarlıyorlarmış bana falan? Var mı bunun hakkında bilgin...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:47 ----------

O değilde biraz plaka sorgulayayım dedim mis gibi buldum bitane boş, tam benlikmiş ; 38 AH 888 :D (Grup 84'ün ismindeki amaç gibi "seks" kelimesini içeriyor ama napalım yani güzel plaka :D )