vectra c 2.0t arıyorum...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
yoğk ilan milan size :) cumaya kadar anahtarları alayım sonra koyarım resimlerini :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlla çatlatıcan abi :D Hayırlısı olsun, çek kapının önüne de arabayı resimler kolay :)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araca ne diyorsunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...007-vectra-opc-dizel-otomatik-158126991/detay

2010-2012 icrada yatmış beklemiş ara. sağ ön kapı ve çamurluk boyalı değişen yok 33.000 son ?

istanbulda olsa git dayan 31e parçala inatlaş al ama mersin :(

Abi sizin de vectra c baktığınızı yeni gördüm şimdi..Vallahi makyajlı kasalara en çok yakıştırdığım renk ve motor... Bana kalırsa o fiyatı hakeden bir araç fazlasıyla..Yani aldıktan sonra emin olun ki 28-29 a alsaydım keşke dedirtmez...KM orjinalse ve hava yastıkları sağlamsa, klima motorunda sıkıntısı yoksa harkulade... :bir: tabi sağ ön far su almış ama :confused:

Araca baktılar dün. aşırı yorgun göründüğü bilgisi var. resimlerdeki gibi diri değilmiş. bakan arkadaşlar galeriye komşu çıktı :)
32,500 son

tabi vazgeçtik yine

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+ Dbilas Emme manifolt 34hp ekliyor, yazılım paketin içine dahil.
+ 4-2-1 Headers ve katalizör de yazılım+emme üzerine 5-6 banko verecektir.
+ Dbilas veya Simota CAI bu işin tuzu biberi, 2-3hp de soğuk havadan alsa.

- Şanzıman full konfor odaklı, biraz daha hafif volan takılsa biraz tork kaybeder ama atiklik kazanır, yalnız uzun yolda hızını koruma konusunda dezavantajı var. Port polish ve dereceli eksantrik işinden hiç bahsetmedim, 5-10 beygir alalım derken zaten alt devirleri zayıf olan arabayı iyice gebertir düşük devirlerde fakire düştüğü içün :)

Bu bahsettiğim emme manifoldu gerçekten felaket birşey, Vectra 2.0GT üzerinde denendi 150hplik vectrayı sadece emme+yazılım 180 hpye çıkardı. Kaput altındaki sıradan açık hava filtresiyle bu sonuçlar alındı,kaliteli bir CAI ibreyi sona dayardı kesinlikle, bu haliyle 250 de kaldı araba :)

1618494_10203089573585931_461156915_n.jpg