vectra c 2.0t arıyorum...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim abi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:22 ----------

kontrol üntesi :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-satilik-1-9-vectra-158474706/detay/

bununla görüşüyoruz ruhsat göndericek yarın bakalım

Hayılı olsun Hamza Abi :sulanma: bu araç bizim evin arkasındaki fabrika/atölye gibi yerdeki araç..Dıştan tertemiz, farları orj xenon.. 2 dk yürüme mesafesinde... İşe bak :D

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
QBOalFc.jpeg

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sizin de vectra c baktığınızı yeni gördüm şimdi..Vallahi makyajlı kasalara en çok yakıştırdığım renk ve motor... Bana kalırsa o fiyatı hakeden bir araç fazlasıyla..Yani aldıktan sonra emin olun ki 28-29 a alsaydım keşke dedirtmez...KM orjinalse ve ha
va yastıkları sağlamsa, klima motorunda sıkıntısı yoksa harkulade... :bir: tabi sağ ön far su almış ama :confused:

Eyv kardeşim. Bir bakın dedim ama bugün yarın haber bekliyorum.
Farı iyi yakalamışsın. :dil: anlamadığım karartma farlar desing editionlarda oluyor. Baska elegancelara baktım normal. Bu orj değilse ve işlem görmüşse karartılmışsa sağ far iyi yapılmamış olabilir.

Tşk

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyv kardeşim. Bir bakın dedim ama bugün yarın haber bekliyorum.
Farı iyi yakalamışsın. :dil: anlamadığım karartma farlar desing editionlarda oluyor. Baska elegancelara baktım normal. Bu orj değilse ve işlem görmüşse karartılmışsa sağ far iyi yapılmamış olabilir.

Tşk

Rast gelsin inş ;) Abi normalde makyajlılarda siyah zeminli farlar sadece OPC ve GTS paketlerde oluyor standart olarak...Elegance larda da opsiyon olarak alınabiliyor...Farlar orjinal de olabilir ama kazalıysa ya da arkadaki kapakları tam kapanmamışsa da su almış olabilir...Ayrıca makyajlı vectra c lerin ön farları hele ki xenon olunca 500-600 tl tutuyor..Pek kıymetli :(

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
sabah belli olacak artık inşallah benim iş :)