Vectra B2 1.6 & Focus 1.6 Tdci (Performans)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 vectra benim küçücük corsamı gecemiyorsa 1.6 vectra hiç birşeyi gecemez:D:D:D

Saolya çok ii destek oluyosun :kop:

En iyisi ben hiç bulaşmıyim boşu boşuna madara olmaya gerek yok bütün gün yan yanayız kafamı yer artık :D ama gene teknik verilere bakarsak dragda alırım sanırım çünki 11 saniye verisi sedan için galiba benim bahsettiğim station wagon ağırlıktan dolayı belki burun çıkartabilirim..

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 vectra benim küçücük corsamı gecemiyorsa 1.6 vectra hiç birşeyi gecemez:D:D:D
nasıl yani, 2.0 vectra sizn corsa'nızı geçemiyor mu? böyle birşey mümkün değil. sizi geçemeyen vectra 2.0 tamamen bitik olmalı. herhalde size böyle bir vectra 2.0 rastladı.

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford focus diesel 1.6 vectra'yı geçer; fakat 2.0 vectra'dan çok fena fark yer. bunu her iki aracın yapılmış testlerini kontrol ederek de anlayabilirsiniz.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
nasıl yani, 2.0 vectra sizn corsa'nızı geçemiyor mu? böyle birşey mümkün değil. sizi geçemeyen vectra 2.0 tamamen bitik olmalı. herhalde size böyle bir vectra 2.0 rastladı.

bildiğimiz corsalardan değil o

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focusların dizelleri gerçekten çok seri atik bir araç zamanında stockken 120den sonra yakalayabiliyordum :( Şimdi 100den sonra 1 boy fark oluyor ;)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 vectra imkansız astra f de stocksa biraz zorlanabilir :(

ayrıca dizel focusa yokuş yukarı bulaşmayın :D:D aman diyim

Son düzenleme:

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eski 97 model vectra b 2.0 (bakımlı ve problemsiz) ve şimdi yeni focus 1.6 (benzinli) kullanıcısı olarak her şekilde dizel focus alır diyorum. zaten fabrika verilerie bakacak olursanız bu farkı görürsünüz. ayrıca dizel focus fen gidiyor:) özellikle ara hızlanmaları çok iyi.2.0 vectra varken 200 ü aşabilmek için baya bi beklerken aynı otobanda focus ile 210 u çok daha kısa sürede ve daha rahat görüyorum..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
dizel araba sonuçta. tork farkından dolayı vectrayı kalkışta yer. dizeller çok hızlı kalkıyor. clio dizel neredeyse benim astraya kafa tutacak. devamında da araç turbo zaten. denememek lazım.