vectra b yatak sardı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çıkan sonuçtan şaşırmadım kardeşim geçmiş olsun bununla.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol kardeşim.Ya benim anlamadığım ben arabada hiç sorun olduğunu anlamadım ne arabada güç kaybı vardı nede başka bişey sadece ustaya götürdemeden önce çat çat diye ses gelmeye başlamıştı.Ya ben motordan anlamıyorum yada benim arabam hasta olduğunu bana hiç belli etmedi :confused:

iyi fiyata yaptırıyorsunuz ben bile egzantrik sübap ve fincaları değiştirdim o kadar para verdim yapan iyi ucuz yapıyormuş...tabi kıyaslamak olmaz ama bahadırın gözümün önünde opeline 5-6 bin tl harcadı onun yanında bu hiç birşey kaldı...
ayrıca vallaha bahadırın aracı da bizim tahminimize göre yağ pompasından olduğunu düşünüştük arabayla antalyaya gittik geri dönüşte konya-aksaray arasında kaldık yatak sardı ve bahadırda biliyor araç o halde bile canavar gibi gidiyordu hatta bahadırla iddaya bile girmiştim....kendisi bilir...
o araç o durumda o performansı nasıl verir diye ama işte opel bu...

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun .fani yi biliyorum , hatta enişte aracını oraya götürüyor..olumlu yorumları var ...bende bir vectra b kullanıcısıyım ve nasip olursa bir kaç ay sonra veda edeceğim ..nedeni ise her an sorun çıkarabilir korkusu ..(o kadar temiz ve titiz kullanmama rağmen ).binimi ve performansı çok hoşuma gidiyor ve yakıtındada gayet memnunum fakat he an bir arıza korkusu benim hevesimi kaçırıyor..bende 160 000 de kapak contası değiştirdim . geçen yıl 750 tl masraf ettim ..başkada önemli bir arızası olmadı ...sizin söylediğiniz fiyat baya bir uygun ..parçalar gm mi ..

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen fiyatlar güzel...ustanın eli hassas ve temiz rektifiyecide ince ve ölçüp biçerek yapıyorsa iyidir...bi şahin doğanın motorunu kaç paraya yaptırıyorlarki ??

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi fiyata yaptırıyorsunuz ben bile egzantrik sübap ve fincaları değiştirdim o kadar para verdim yapan iyi ucuz yapıyormuş...tabi kıyaslamak olmaz ama bahadırın gözümün önünde opeline 5-6 bin tl harcadı onun yanında bu hiç birşey kaldı...
ayrıca vallaha bahadırın aracı da bizim tahminimize göre yağ pompasından olduğunu düşünüştük arabayla antalyaya gittik geri dönüşte konya-aksaray arasında kaldık yatak sardı ve bahadırda biliyor araç o halde bile canavar gibi gidiyordu hatta bahadırla iddaya bile girmiştim....kendisi bilir...

benim ne kadar titiz ve orjinalci olduğumu biliyorsun ;)

allahtan aksaray'a yakın yerde kaldık. dağda kalsaydık o zaman yakardım ben o arabayı oracıkta :D

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yatak sardığını duyunca çok şaşırmıştım çünkü arabada hiç güç kaybı yoktu.Bahadır abi o masrafı nasıl yaptı pistonları kapağa mı çaktı ? kapak mı parçaladı ? Ya da arabası 2.5 du.Bence 5-6 bin tl çok uçuk bir rakam.Sonuçta dizel araba yaptırmıyoruz :) Kabul ediyorum benimki biraz uygun oldu ama bahadır abininkide bence çok fazla ;)

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun .fani yi biliyorum , hatta enişte aracını oraya götürüyor..olumlu yorumları var ...bende bir vectra b kullanıcısıyım ve nasip olursa bir kaç ay sonra veda edeceğim ..nedeni ise her an sorun çıkarabilir korkusu ..(o kadar temiz ve titiz kullanmama rağmen ).binimi ve performansı çok hoşuma gidiyor ve yakıtındada gayet memnunum fakat he an bir arıza korkusu benim hevesimi kaçırıyor..bende 160 000 de kapak contası değiştirdim . geçen yıl 750 tl masraf ettim ..başkada önemli bir arızası olmadı ...sizin söylediğiniz fiyat baya bir uygun ..parçalar gm mi ..
Arıza yapma korkusu bendede başladı :( Herkez motoru yaptırınca sat diyor ama ben arabanın yaptırılacak herşeyini yaptırdım cefasını ben çektim sefasını başkası mı çeksin :))

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ne kadar titiz ve orjinalci olduğumu biliyorsun ;)

allahtan aksaray'a yakın yerde kaldık. dağda kalsaydık o zaman yakardım ben o arabayı oracıkta :D

niye yakıyorsun ki dağdan aşagı itelerdik...:Dha yok havada soğuktu ısınak diyeyse oda iyi bir fikir...

şaka bir tarafa o sesi dağda duyduk ALLAH tan orda kalmadık da yakın yerde kaldık
ama abi kaldığımız yerde ova yav sadece yol var başka bişe yok...
çekici diyorya abi nerde kaldınız...bir dağ vardı geçtinizmi diyor konya aksaray arasında dağmı vardı diyorum bende..benim için unutulmaz ve bi o kadarda heycanlı bir anı olarak kalcak...
bu arada geçen o çekiciyi yolda gördüm konuştuk.

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen fiyatlar güzel...ustanın eli hassas ve temiz rektifiyecide ince ve ölçüp biçerek yapıyorsa iyidir...bi şahin doğanın motorunu kaç paraya yaptırıyorlarki ??
Walla benim bir tanıdık vardı doğanın motorunu 1900 liraya yaptırmıştı.Ama onun motoru kötü durumdaydı kapağa dikiş attırmıştı.