Vectra B Su Kaçağı

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tekrar selamlar; aracımda su kaçağı vardı, devirdaim üst hortumunu kalorifer musluğunu ahtapot hortumu değiştirdim en son su kabının kapagını değiştirdim şuan 1 ayda anca uyarı veriyor yada vermiyor çok az bir su sızıntısı var dün kontrolümde musluğun içeri giden borusunda bi ıslaklık geldi elime ayriyetten alttaki fotoda olan yerden bariz su kaçağı var sanırım benim su kacağının kaynagu burası nedir burası çözümü nedir? syg.

fotoda devirdaim üst hortumu görünmekte somnunlu yer borunun altında ..

a1Lk8g.png

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benzer sorunu Vectra A'da yaşadım. İlk önceleri hortumdan diyerek önce hortumu daha sonra da kelepçesini değiştirdik, kaçak devam edince hortumun bağlandığı alüminyum parçanın dip kısmının çatladığını gördük, kaynak yapılarak sorun çözüldü.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benzer sorunu Vectra A'da yaşadım. İlk önceleri hortumdan diyerek önce hortumu daha sonra da kelepçesini değiştirdik, kaçak devam edince hortumun bağlandığı alüminyum parçanın dip kısmının çatladığını gördük, kaynak yapılarak sorun çözüldü.

Öncelikle teşekkür ederim, fotoda görünen somun nedir acaba? devirdaim üst borusunun giriş yerinin altında bulunmakta %80 kaçak kaynağım burası

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teşekkür ederim, fotoda görünen somun nedir acaba? devirdaim üst borusunun giriş yerinin altında bulunmakta %80 kaçak kaynağım burası

kayışın yanındaki radyatör hortumu sanırım orası. orda termostat olması lazım 2.0 x20xev motorlarda

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
o pek orjinal durmuyor. opelin motorunda pek bulunmaz 6 köşe civata. sonradan uydurulmuş ve gevşek kalmış yada tam uymamış olabilir

biraz önce sordum su yeri degilmis devirdaim ust hortumundab kacar dediler burasi degisnisti soyleydim durumu degistikleri devirdaim ust hortumundan kaciriyor o halde bakacaklar tsk

Son düzenleme: