Vectra B İçin Logosuz Panjur... ( Yardım/Tavsiye )

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 yıla yakındır internet üzerinden 2001 model vectra için logosuz panjur aramaktayım ve işi biraz inada bindirdim... bu panjuru nereden bulabilirim internette gördüklerim komple plastik olanlar... nikelajlı olandan bulamadım elinde olan kullanmayan yada orjinalini söküp logosuz hale getiren yerler varmı ???? Tavisyelerinizi bekliyorum

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nikelajla panjur zaten ayrı parçalar.yani panjur alınca bir değil iki panjur almış oluyorsun.kendi panjurunun nikelajını söküp onda kullanabilirsin ;)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz bir ara almıştık bahadırla(bacadir68)le 50 tlydi galiba...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nereden ve nasıl :) tekrar temin etme imkanımız varmıdır.

sanayiye uğradığımda sizin için soracagım...size dönerim...özel mesaj yoluyla eğer varsa elinde...bizim aldığımız yerde logosuz olanı vardı...biz aldıktan sonra getirmişti...biz nikelajlı ve logolusunu almıştık...sonradan pişman olmuştum az daha bekleseydim logosuz alcaktım...

bu arada bizim burda o logo kısmının olduğu yeri söküp tel yapan yerler vardı...onuda değerlendirebilirsiniz...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayiye uğradığımda sizin için soracagım...size dönerim...özel mesaj yoluyla eğer varsa elinde...bizim aldığımız yerde logosuz olanı vardı...biz aldıktan sonra getirmişti...biz nikelajlı ve logolusunu almıştık...sonradan pişman olmuştum az daha bekleseydim logosuz alcaktım...

bu arada bizim burda o logo kısmının olduğu yeri söküp tel yapan yerler vardı...onuda değerlendirebilirsiniz...

yok onu biliyorum buradada yapıyorlar ama begenemedim birtürlü bende nikelajlı bir ürün istiyorum logosuz gittiğinizde resim çekme fırsatınız olursa çok memnun olurum sizden haber bekliyorum