Vectra b hareket halindeyken stop ediyor...acill yardım

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba forum üyeleri... Aracım hareket halindeyken tc lambası yanıyor, arkasından motor arıza lambası yanıp stop ediyor. Elektrikçiye gösterdim krank sensörü arızalı, motor beyni programla yada değiştir uyarısı verdi.kablo bağlantılarını kontrol etti 3 gün arıza yapmadı .şimdi tekrar başladı.kafayı oynatacağım.
:(
:d

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
motor elektrik tesisatınıda kontrol ettirin.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krank sensörü aracı hareket halindeyken stop ettirir ama tc lambası neden yanar ki?

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemiyorum..bilsem zaten sorun çözülecek. tc lambası yandığnda stop etmiyor...motor arıza yandığında stop ediyor.

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide krang devir sensörü arızalı ise 3.500.4000 devirde araç teklemeye başlar gaz yemez stop etirecegini sanmıyorum.benimde başıma geldi arıza lambası yandı baglattım bilgisayara motor krang sönsörü arızalı yazıyordu.istedik kablusuz olandan 50 tl 1 ay oldu ve ben hala takmadım yeni geleni arıza ışıgıda yanmıyor.bekletiyorum orjinal marka vermeyim banlanmayım.

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide krang devir sensörü arızalı ise 3.500.4000 devirde araç teklemeye başlar gaz yemez stop etirecegini sanmıyorum.benimde başıma geldi arıza lambası yandı baglattım bilgisayara motor krang sönsörü arızalı yazıyordu.istedik kablusuz olandan 50 tl 1 ay oldu ve ben hala takmadım yeni geleni arıza ışıgıda yanmıyor.bekletiyorum orjinal marka vermeyim banlanmayım.

yetkili servise gittim arzıa ışığı yanmadığı için araçta problem yok hocam dediler.servisten çıktım. Yolda tekrar stop etti.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servise gittim arzıa ışığı yanmadığı için araçta problem yok hocam dediler.servisten çıktım. Yolda tekrar stop etti.

o an o servisin yardımını çağırsaydınız gözleriyle görselerdi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herzaman silkeleme olacak diye birşey yok aniden çekiş düşüklüğü de yapar arıza ışığı yanar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor elektrik tesisatınıda kontrol ettirin.
Aynene Ethem kardeşimin dediği gibi hele şarj diamosu akımı
Artı krank mili arızası verdi diyorsun...
abs sensorlarına bakın hatta devir yüzüğüne temizleyin kırık bir diş vs sorunu varsa sorun bundan kaynaklı olabilir

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sıkıntılı durumdur tesisat